Liga Mistrzów. Olympiakos Pireus - Bayern Monachium. Kontuzja Lukasa Hernandeza

W 59. minucie meczu pomiędzy Olympiakosem Pireus a Bayernem Monachium boisko z powodu kontuzji musiał opuścić Lucas Hernandez. Ostatecznie mistrz Niemiec wygrał jednak w Grecji 3:2.

Dominika Pawlik
Lucas Hernandez (z lewej) PAP/EPA / GEORGIA PANAGOPOULOU / Na zdjęciu: Lucas Hernandez (z lewej)

Pech nie opuszcza Bayernu Monachium. Od początku sezonu zespół trapiony jest kontuzjami. W ostatnim ligowym meczu urazu nabawił się Niklas Suele, co wyklucza go z gry na długi czas.

W starciu Ligi Mistrzów z Olympiakosem Pireus w 59. minucie zejść z boiska musiał Lucas Hernandez. Francuz upadł na murawę i zaczął zwijać się z bólu. Niko Kovac zareagował błyskawicznie, wprowadzając Jerome'a Boatenga. Francuz nie był w stanie opuścić boiska samodzielnie, musiał mu w tym pomóc sztab medyczny.

-> Co za bramki! Zobacz najbardziej nietypowe gole reprezentacji Polski (wideo)
-> Liga Mistrzów. Robert Lewandowski z kolejnymi golami. Polak wyprzedził legendę

Ostatecznie mistrzowie Niemiec okazali się lepsi, zwyciężając 3:2. Dwie bramki strzelił Robert Lewandowski, udowadniając, że cały czas jest w znakomitej dyspozycji.