Liga Mistrzów. Real Madryt - Galatasaray Stambuł. Bale znowu opuścił stadion przed końcem meczu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Denis Doyle / Na zdjęciu: Gareth Bale
Getty Images / Denis Doyle / Na zdjęciu: Gareth Bale

Hiszpańscy dziennikarze przyłapali Garetha Bale'a na tym, że wyjechał ze Santiago Bernabeu w trakcie środowego meczu Ligi Mistrzów. To nie pierwszy raz, kiedy słynny Walijczyk wychodzi ze stadionu w Madrycie przed końcem spotkania.

"Gareth Bale ponownie opuszcza Bernabeu przed końcem!" - czytamy na twitterowym profilu hiszpańskiego dziennika "Sport", gdzie zamieszczono zdjęcie gwiazdora Realu Madryt, wyjeżdżającego samochodem z parkingu znajdującego się przy stadionie Królewskich.

Na fotografii widać godzinę 22:43. W tym czasie Real rywalizował z Galatasaray Stambuł w meczu 4. kolejki Ligi Mistrzów. Spotkanie w Madrycie rozpoczęło się bowiem o godz. 21:00. Drużyna Zinedine'a Zidane'a wysoko pokonała Turków (wynik 6:0, więcej TUTAJ).

Jak zauważa "Sport", kiedy Bale odjeżdżał z Estadio Santiago Bernabeu do końca meczu Real - Galatasaray pozostawało jeszcze osiem minut. Reprezentant Walii nie mógł więc widzieć gola nr 6, którego w doliczonym czasie gry strzelił Brazylijczyk Rodrygo.

ZOBACZ: Liga Mistrzów. Real Madryt - Galatasaray Stambuł. Rodrygo nową gwiazdą Królewskich. "Muszę zachować spokój" >>

Bale, który obecnie leczy kontuzję, podobnie zachował się podczas ostatnich domowych spotkań Realu w La Liga - z Leganes (5:0) i Betisem (0:0). 30-latek nie musi się jednak obawiać konsekwencji, ponieważ wewnętrzny kodeks klubowy pozwala zawodnikom, którzy nie znaleźli się w kadrze, na opuszczenie Bernabeu dziesięć minut przed końcem meczu.