Liga Mistrzów. Napoli - Genk. Tak Arkadiusz Milik świętował hat-tricka

Arkadiusz Milik był bohaterem spotkania z KRC Genk (4:0). Polski napastnik zdobył trzy bramki dla SSC Napoli. Swojego pierwszego hat-tricka dla zespołu z Neapolu świętował z partnerką.

Łukasz Witczyk
Arkadiusz Milik Getty Images / Paolo Bruno / Na zdjęciu: Arkadiusz Milik
To był jeden z najlepszych meczów Arkadiusza Milika w karierze. Polski napastnik w 35 minut skompletował hat-tricka i poprowadził SSC Napoli do zwycięstwa nad KRC Genk. Był to jego pierwszy taki mecz w barwach klubu z Neapolu. Nigdy wcześniej nie zdobył dla niego trzech goli w jednym spotkaniu.

Milik hat-tricka świętował ze swoją narzeczoną Jessicą Ziółek. Na swoim instagramowym profilu piłkarz zamieścił zdjęcie z partnerką. Oboje pokazują ile goli strzelił Milik. Do tego zawodnik SSC Napoli zabrał na pamiątkę piłkę.

To pierwszy hat-trick Milika od 24 września 2014 roku. Wtedy zdobył aż sześć bramek dla Ajaxu Amsterdam w meczu Pucharu Holandii przeciwko JOS Watergraafsmeer (9:0). Zawodnikiem SSC Napoli Polak jest od sierpnia 2016 roku.
Zobacz także: Liga Mistrzów. Carlo Ancelotti odchodzi! Trzęsienie ziemi w Napoli Liga Mistrzów. Red Bull Salzburg - Liverpool. Gościom wystarczyły dwie minuty ZOBACZ WIDEO: Hiszpański dziennikarz o losowaniu grup Euro 2020. "Myślimy Polska - mówimy Lewandowski. Reszta piłkarzy nie jest dobrze znana"

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.