II liga: fatalne wiadomości dla Widzewa Łódź. Urazy dwóch ważnych graczy

Z poważnymi kontuzjami zakończyli sobotni sparing Widzewa Łódź z KKS-em Kalisz Krystian Nowak i Przemysław Kita. Obu piłkarzy w trwającym sezonie nie zobaczymy na boisku.

Michał Piegza
piłkarze Widzewa Łódź Newspix / MARIAN ZUBRZYCKI/400MM / NEWSPIX.PL / Na zdjęciu: piłkarze Widzewa Łódź
W sobotnim meczu sparingowym Widzew Łódź 1:2 przegrał z KKS-em 1925 Kalisz. Boiskowe wydarzenia zeszły jednak na dalszy plan. Wszystko przez komunikat, który pojawił się kilka godzin po potyczce.

Na swojej oficjalnej stronie widzew.com lider II ligi poinformował, że w meczu poważnych urazów doznali Przemysław Kita i Krystian Nowak.

Obu zawodników czekają operacje i półroczna przerwa w grze. Napastnik kontuzji doznał w 13. minucie, a obrońca boisko musiał opuścić po godzinie gry. Dodajmy, że Nowak zimą wrócił do Widzewa po pięciu latach występów w innych klubach. Defensor ostatnio grał w lidze chorwackiej.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!