Liga Mistrzów 2020. Chelsea - Bayern. Niespokojnie przed meczem. Przepychanki policji z kibicami gości!

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / ANDY RAIN / Na zdjęciu: Mason Mount i Alphonso Davies
PAP/EPA / ANDY RAIN / Na zdjęciu: Mason Mount i Alphonso Davies

Niespokojnie było przed bramkami na sektory gości Stamford Bridge przed meczem Chelsea - Bayern w 1/8 finału LM. Spora grupa fanów przyjezdnych szturmowała jedno z wejść. Ochroniarze i policja musieli interweniować.

W tym artykule dowiesz się o:

Dziennikarze "Bilda" poinformowali, że niektórzy fani Bayernu Monachium chcieli wejść na trybuny Stamford Bridge w Londynie bez biletów i stąd przepychanki z ochroniarzami i policją.

Z kolei angielski "The Sun" poinformował, iż część fanów sprzeciwiała się kontroli przed wejściem na stadion i siłą chciała wepchnąć się przez bramki. Policja miała nawet aresztować kilku kibiców i użyć pałek.

Do sieci trafiły już nagrania z całego zamieszania. Na wideo umieszczonym na stronie "The Sun", widać jak niektórzy kibice z całym impetem ruszają do wejścia na stadion, by siłą przeforsować bramki.

Ochroniarzom nie było łatwo opanować całej sytuacji, dlatego szybko z pomocą przyjechali do nich policjanci na koniach, co z kolei można zaobserwować w wideo zamieszczonym na stronie "Bilda". Oba nagrania do obejrzenia poniżej:

Mecz, mimo zamieszania przed sektorem gości, rozpoczął się zgodnie z planem. Do przerwy w starciu Chelsea FC z Bayernem Monachium bramki nie padły. W drugiej połowie dominowali mistrzowie Niemiec, którzy wygrali aż 3:0. Robert Lewandowski strzelił jednego dola i dwukrotnie asystował.