Premier League. Norwich - Southampton. Solidny występ Jana Bednarka. Wysokie noty dla Polaka

Bardzo udanie rozgrywki Premier League wznowili piłkarze Southamptonu. "Święci" pokonali na wyjeździe Norwich City 3:0, a solidny występ w barwach gości zaliczył Jan Bednarek.

Mateusz Kozanecki
Jan Bednarek Getty Images / Catherine Ivill / Na zdjęciu: Jan Bednarek
Do przerwy w Norwich był bezbramkowy remis. Po zmianie stron do głosu doszli przyjezdni, którzy zapisali na swoim koncie łącznie trzy bramki. "Święci" wykonali ważny krok w kierunku zapewnienia sobie utrzymania, natomiast sytuacja Norwich staje się coraz bardziej skomplikowana.

90 minut na placu gry spędził Jan Bednarek. Obrońca reprezentacji Polski zebrał solidne opinie za swój występ.

Portal sofascore.com ocenił występ Bednarka na 7,4 (w skali 1-10). To najwyższa nota dla zawodnika formacji defensywnej w tym spotkaniu.

Jeszcze wyższą notę Bednarek otrzymał od portalu whoscored.com. Obrońcę reprezentacji Polski oceniono na 7,7. Zawodnikiem meczu został z kolei Nathan Redmond, strzelec jednej z trzech bramek dla "Świętych".

"Siódemkę" (w skali 1-10) Jan Bednarek zgarnął od dziennikarzy 90min.com. Wyżej oceniono wyłącznie Danny'ego Ingsa, który podobnie jak wcześniej wspomniany Redmond wpisał się na listę strzelców.

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Jak ocenisz występ Jana Bednarka (w skali 1-6)?