MLS. Pierwszy gol Jarosława Niezgody

Jarosław Niezgoda strzelił swojego pierwszego gola w barwach Portland Timbers. Polski napastnik trafił do siatki w meczu z Los Angeles FC, a spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Tomasz Skrzypczyński
Jarosław Niezgoda (L) Getty Images / Na zdjęciu: Jarosław Niezgoda (L)
W piątek Jarosław Niezgoda po raz pierwszy pojawił się w podstawowym składzie Portland Timbers, do którego przeniósł się na początku tego roku z Legii Warszawa.

Polak długo czekał na debiut, ponieważ zaraz po transferze musiał się poddać zabiegowi ablacji.

Już w siódmej minucie piątkowego meczu polski napastnik odwdzięczył się trenerowi Giovanniemu Savarese za zaufanie.

Niezgoda wyszedł na czystą pozycję i płaskim strzałem pokonał bramkarza rywali, wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie w wyjazdowym spotkaniu z Los Angeles FC.

Polak grał do 57. minuty, gdy został zmieniony przez Jeremy'ego Ebobisse. Spotkanie trzeciej kolejki ligi MLS zakończyło się remisem 2:2.
Przypomnijmy, że w dwóch poprzednich meczach Niezgoda pojawiał się na boisku z ławki rezerwowych.

Portland Timbers jest liderem tabeli grupy F z siedmioma punktami na koncie.