Baraże o I ligę. Bytovia Bytów - Resovia. Gol "stadiony świata" (wideo)

Bytovia Bytów w konkursie rzutów karnych przegrała z Resovią i marzenia o grze w Fortuna I lidze musi odłożyć do następnego roku. Ozdobą barażu była bramka Daniela Ferugi z rzutu wolnego.

Piotr Bobakowski
Bytovia - Resovia, gol Daniela Ferugi z rzutu wolnego Twitter / sport_tvppl / Bytovia - Resovia, gol Daniela Ferugi z rzutu wolnego
7:6 w serii rzutów karnych i awans do finału baraży o I ligę - Resovia w dramatycznych okolicznościach pokonała Bytovię Bytów i przedłużyła szansę na awans (więcej szczegółów TUTAJ).

Po 90 minutach wynik był 0:0. W dogrywce natomiast padły dwa gole. W 95. minucie Kamil Radulj pewnie wykorzystał rzut karny i wyprowadził gości na prowadzenie. Bytovia odpowiedziała w 107. minucie. Do rzutu wolnego podszedł Daniel Feruga i fantastycznym strzałem pokonał Zapytowskiego.

Takiego wykonania nie powstydziłby się sam Lionel Messi z Barcelony. Piłka po uderzeniu Ferugi przeleciała wysoko nad murem, by za chwilę wpaść w samo okienko bramki rzeszowskiego zespołu.

"Co za gol!" - skomentowano na twitterowym koncie telewizji TVP Sport, gdzie zamieszczono film z golem z gatunku "stadiony świata". Gospodarze i sam strzelec mogą tylko żałować, że bramka ta nie dała awansu do finału baraży.

Zobacz:
Fortuna I liga: Radomiak zagra w finale barażów o awans. Miedź Legnica nie wróci do PKO Ekstraklasy

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!