Kamil Grosicki ma wielki problem. Powodem... jeden punkt w umowie

Kamil Grosicki nie znalazł się w kadrze West Bromwich Albion na sobotni mecz z Manchesterem United. Według ostatnich doniesień medialnych Polak nie gra przez... jeden punkt w kontrakcie.

Mateusz Kozanecki
Kamil Grosicki PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: Kamil Grosicki
32-latek trafił do West Bromwich Albion 31 stycznia z Hull City. Aktualnie nie może mieć powodów do zadowolenia. W tym sezonie rozegrał bowiem zaledwie... 55 minut w meczu EFL Cup z Harrogate Town (3:0).

Po tym jak nie udało się sfinalizować jego przejścia do Nottingham Forest, Kamil Grosicki nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych. Poza składem będzie także przy okazji sobotniego meczu ligowego WBA z Manchesterem United.

Jak poinformował portal meczyki.pl, problemem Grosickiego jest jeden z zapisów w jego kontrakcie. Rozegranie jeszcze jednego spotkania miałoby dać mu sporą podwyżkę i prawdopodobnie to z tego powodu jest blokowany przez klub.

Sporo wskazuje na to, że Grosicki w styczniu zmieni klub. Według ostatnich doniesień medialnych jego pozyskaniem w dalszym ciągu jest zainteresowane Nottingham Forrest.

Obecny kontrakt 32-latka obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku. Podczas ostatniej przerwy reprezentacyjnej Grosicki rozegrał 45 minut przeciwko Włochom i 15 z Holandią.

Czy Kamil Grosicki powinien zmienić klub?