Serie A. Sampdoria Genua - AC Milan. Fatalne wieści. Reprezentant Polski nie dokończył meczu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images /  Nicolò Campo/LightRocket / Na zdjęciu: Bartosz Bereszyński
Getty Images / Nicolò Campo/LightRocket / Na zdjęciu: Bartosz Bereszyński

Bartosz Bereszyński musiał przedwcześnie opuścić murawę w meczu Sampdoria Genua - AC Milan. Powodem była kontuzja mięśniowa.

Zespół Sampdorii Genua poniósł porażkę z Milanem 1:2. Pierwszy na listę strzelców po stronie gości wpisał się Franck Kessie, który w końcówce pierwszej połowy wykorzystał jedenastkę. W 77. minucie drugą bramkę dla drużyny z Mediolanu zdobył Samuel Castillejo. Pięć minut później gola kontaktowego strzelił Albin Ekdal.

Bartosz Bereszyński został zmieniony przez Claudio Ranieriego już w 20. minucie tej rywalizacji. W zastępstwie za Polaka na murawie pojawił się Omar Colley.

Według informacji portalu fantacalcio.it, reprezentant Polski chwilę wcześniej złapał się za prawe udo. Defensor przez kontuzję mięśniową miał poprosić szkoleniowca o zmianę. Na tę chwilę nie wiemy, jak poważny jest uraz Bereszyńskiego. W najbliższych godzinach prawy obrońca przejdzie specjalistyczne badania, po których klubowi lekarze postawią diagnozę.

W rozgrywkach 2020/21 Serie A Bereszyński wystąpił dotychczas w 10 spotkaniach.

Po niedzielnej wygranej na wyjeździe AC Milan umocnił się na prowadzeniu w tabeli. Sampdoria zajmuje 12. miejsce w ligowej stawce.

Czytaj także: Serie A: Hellas Werona wypuścił prowadzenie. Paweł Dawidowicz i Sebastian Walukiewicz na boisku Serie A: Napoli zniszczyło beniaminka. Piotr Zieliński zachwycił rajdem