La Liga: Huesca wciąż na dnie

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / Fernando Alvarado / Na zdjęciu: Javi Galan i Take Kubo
PAP/EPA / Fernando Alvarado / Na zdjęciu: Javi Galan i Take Kubo

W coraz trudniejszej sytuacji w La Lidze znajduje się Huesca. Zespół doznał czwartej porażki z rzędu i straty do bezpiecznej strefy ma coraz większe. w meczu sąsiadów z tabeli górą Betis.

Już sześć punktów do bezpiecznej strefy La Ligi tracą piłkarze Hueski. Drużyna w środę przegrała po raz czwarty z rzędu.

Tym razem 0:1 w potyczce wyjazdowej z Getafe. Jedyny gol w meczu padł w 69. minucie.

W potyczce sąsiadów z tabeli górą Betis. Przed spotkaniu z Celtą Vigo zespoły miały w dorobku po 23 punkty. Gospodarze dali się zaskoczyć gościom już po kwadransie.

Betis na prowadzenie zdołał wyjść jeszcze przed przerwą. Dwa razy do siatki przyjezdnych trafił Sergio Canales.

Getafe CF - SD Huesca 1:0 (0:0) 1:0 - Arambarri 69'

Real Betis - Celta Vigo 2:1 (2:1) 0:1 - Mina 15' 1:1 - Canales 25' 2:1 - Canales 44'

Villarreal CF - Granada CF 2:2 (1:1) 0:1 - Soldado 21' 1:1 - Pena 29' 2:1 - Gomez (k.) 65' 2:2 - Kenedy 75'