The Championship: Bartosz Białkowski nie zatrzymał Swansea City

Millwall FC bezradny w starciu z drużyną Swansea City. W meczu 41. kolejki The Championship zespół, którego zawodnikiem jest Bartosz Białkowski, przegrał u siebie 0:3.

Tomasz Rosiński
Bartosz Białkowski Getty Images / Rob Newell - CameraSport / Na zdjęciu: Bartosz Białkowski
Ekipa Millwall w przeciwieństwie do Swansea (4 porażki z kolei) w ostatnim czasie znajdowała się w bardzo dobrej formie i w sobotę chciała przedłużyć swoją zwycięską serię do czterech wygranych z rzędu, czego nie udało się jej zrealizować.

Od początku rywalizacji niewielką optyczną przewagę mieli przyjezdni, którzy udokumentowali ją bramką dopiero w doliczonym czasie gry do pierwszej połowy. Wówczas podanie od Conora Hourihane'a na gola zamienił Andre Ayew.

Po zmianie stron podopieczni Stevena Coopera wciąż prezentowali się lepiej od gospodarzy i w 76. minucie za sprawą Jamala Lowe'a podwyższyli swoje prowadzenie. Jeszcze przed końcem konfrontacji Lowe skompletował dublet i ustalił wynik tego starcia na 3:0 dla Swansea City.