Ależ to było fenomenalne uderzenie! Zobacz bramkę otwarcia w meczu Hertha - Borussia (wideo)

Hertha Berlin zremisowała z Borussią M'gladbach w meczu 28. kolejki Bundesligi. Ozdobą pojedynku było trafienie na 1:0 Santiago Ascacibara.

Piotr Bobakowski
Santiago Ascacibar - gol z Borussią M'gladbach Twitter / twitter.com/CANALPLUS_SPORT / Santiago Ascacibar - gol z Borussią M'gladbach
W sobotę na Olympiastadion Berlin padły cztery gole. Hertha Berlin zremisowała z Borussią M'gladbach (2:2, więcej TUTAJ). Wynik spotkania Bundesligi otworzył Santiago Ascacibar, który strzelił przepiękną bramkę.

W 23. minucie meczu Argentyńczyk potężnym uderzeniem z ok. 17 metrów nie dał szans Tobiasowi Sippelowi na skuteczną obronę. 33-letni golkiper dziesięć minut wcześniej wszedł do bramki z powodu czerwonej kartki dla Yanna Sommera.

"Taki gol na początku dawał nadzieję, że bramek w tym meczu nie zabraknie" - skomentowano na twitterowym koncie Canal+ Sport, gdzie zamieszczono wideo z efektownym golem Ascacibara.

Krzysztof Piątek sobotnie zawody rozpoczął na ławce dla rezerwowych. Reprezentant Polski pojawił się na boisku w drugiej połowie (zastąpił Lukebakio). Piątek niczym szczególnym jednak się nie wyróżnił.