"Nasza gwiazda znowu błyszczy". Wspaniały wyczyn reprezentantki Polski [WIDEO]

Ewa Pajor po raz kolejny potwierdziła, że jest mocnym punktem reprezentacji Polski. Podczas meczu ze Szwedkami zdobyła dwa trafienia. Pierwsze z nich było jej 40. golem w biało-czerwonych barwach.

Mateusz Domański
Ewa Pajor zdobywająca 40 bramkę w reprezentacji Polski Twitter / TVP Sport / Ewa Pajor zdobywająca 40. bramkę w reprezentacji Polski
Wynik wtorkowego meczu towarzyskiego Polek ze Szwedkami w 26. minucie otworzyła Ewa Pajor. Trafiła do siatki rywalek po asyście Gabrieli Grzywińskiej. Był to 40. gol Pajor w barwach reprezentacji Polski.

"Wraca Ewa Pajor! Pierwszy mecz w reprezentacji Polski po kontuzji i nasza gwiazda znowu błyszczy" - zauważyło TVP Sport na Twitterze.

Niestety, krótko później wyrównały Szwedki. Rywalki Biało-Czerwonych przed przerwą objęły prowadzenie. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 1:2.

W 48. minucie Pajor trafiła raz jeszcze. Tym samym doprowadziła do wyrównania.

Kolejne gole strzelały już tylko reprezentantki Szwedki. W 86. minucie trafiły na 2:3, natomiast w samej końcówce ustaliły wynik spotkania w Łodzi na 2:4.