Musisz obejrzeć to fantastyczne uderzenie. "Nie da się lepiej strzelić"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / Facebook/Canal+ Sport / Gol Gaetana Laborde'a zasłguje na wyróżnienie. Przepiękny!

Olympique Marsylia musi na razie radzić sobie bez Arkadiusza Milika. No i łatwo nie jest. Zwłaszcza jak rywal strzela takie bramki. Takie uderzenia można oglądać w nieskończoność.

W tym artykule dowiesz się o:

Piłkarze Olympique Marsylia skutecznie rozpoczęli sezon 2021/22. Wygrali w pierwszej kolejce wyjazdowe spotkanie z Montpellier HSC - 3:2 (więcej szczegółów TUTAJ >>). Przypomnijmy, że OM musi radzić sobie bez Arkadiusza Milika. Napastnik reprezentacji Polski ma problemy z łąkotką i walczy teraz o to, by jak najszybciej wrócić do gry.

Po raz pierwszy na boisko powinien pojawić się 22 września. Taką informację przekazał na jednej z konferencji prasowych trener zespołu z Marsylii - Jorge Sampaoli.

Już w pierwszym meczu piłkarze OM przechodzili ciężkie chwile. Po I połowie przegrywali z Montpellier - 0:2. A bramka Gaetana Laborde'a z 34. minuty... Palce lizać. Rzadko ogląda się takie uderzenia!

- Nie da się lepiej strzelić - ocenili komentatorzy Canal Plus Sport. I trudno się z nimi nie zgodzić.

Zresztą, przekonajcie się sami.

W II połowie koledzy Milika otrząsnęli się i zdobyli trzy gole, przechylając szalę zwycięstwa na swoją stronę. Mimo to kibice z tego spotkania z pewnością najbardziej zapamiętali bramkę piłkarza Montpellier.

Można śmiało założyć, że to będzie mocny kandydat to bramki sezonu 2021/22. A przecież to dopiero pierwsza kolejka Ligue 1.