Polak znów błysnął w MLS. Otworzył wynik spotkania

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images /  Rich Graessle/Icon Sportswire / Na zdjęciu: Patryk Klimala
Getty Images / Rich Graessle/Icon Sportswire / Na zdjęciu: Patryk Klimala

Już po raz czwarty w obecnym sezonie MLS do siatki rywali trafił Patryk Klimala. Polak otworzył wynik spotkania swojego New York Red Bulls z Club de Foot Montreal (1:2).

Wygląda na to, że Patryk Klimala, po nieudanej przygodzie w Celticu Glasgow, zaczyna wracać ze swoją karierą na dobre tory. 23-latek po raz 14. znalazł się w składzie New York Red Bulls i po raz czwarty trafił do siatki rywali.

Tym razem Klimala otworzył wynik meczu z Club de Foot Montreal. Polak, w 5. minucie doliczonego do 1. połowy czasu gry pewnie na bramkę zamienił rzut karny.

Klimala tym samym stał się jednym z trzech najlepszych strzelców drużyny w tym sezonie. Polak ma jednak na koncie także cztery asysty. W drużynie z Nowego Jorku lepszy pod tym względem jest tylko Fabio.

Po 18 rozegranych meczach New York Red Bulls plasuje się na 9. pozycji konferencji wschodniej. Do 7., gwarantującego grę w play-offach, miejsca, ekipa Polaka traci 7 punktów.