"Ulala", "o rany!". Fantastyczny gol piłkarza Realu [WIDEO]

Komentatorzy Eleven Sports byli pod wielkim wrażeniem strzału Viniciusa Juniora z Realu Madryt w meczu z Levante (3:3). Nic dziwnego: strzał Brazylijczyka był rzadkiej urody. Zrobił to fantastycznie.

Karol Wasiek
strzał Viniciusa Juniora Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: strzał Viniciusa Juniora
"Jak to możliwe?!", "o rany!" - krzyczeli komentatorzy stacji Eleven Sports, gdy Vinicius Junior zapakował piłkę do bramki Levante UD. Brazylijczyk wykazał się ogromnym sprytem w polu karnym rywali.

W 85. minucie otrzymał podanie od Karima Benzemy, a następnie przepiękną kilkumetrową podcinką pokonał bramkarza miejscowej ekipy. Ten był całkowicie bezradny, mógł jedynie odprowadzić piłkę wzrokiem.

Spotkanie Levante z Realem Madryt dostarczyło ogromnych emocji. Królewscy szybko objęli prowadzenie, ale później przegrywali 1:2 i 2:3. Ostatecznie w samej końcówce udało im się doprowadzić do wyrównania. A warto dodać, że Real miał nawet szansę wygrać ten mecz, bo Levante kończyło spotkanie w dziesiątkę i to bez nominalnego bramkarza.

W 88. minucie, gdy Vinicius uciekał z piłką w sytuacji sam na sam, Aitor Fernandez wyszedł z pola karnego i zatrzymał piłkę ręką, za co dostał czerwoną kartkę. Chwilę wcześniej trener Paco Lopez wykorzystał limit zmian, więc bramkarzem - zgodnie z regulaminem - musiał zostać jeden z pozostałych graczy z pola. Gospodarze dowieźli jednak remis do samego końca.

W następnej serii gier Levante zagra na wyjeździe z Realem Sociedad, a Królewscy zmierzą się z Realem Betis.

Pozostało tylko dostawić nogę! Tak Lewandowski strzelił w meczu z 1.FC Koeln (wideo)

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Czy Real Madryt zostanie mistrzem Hiszpanii?