Albańczycy grali, Polacy strzelali. Zobacz skrót meczu i cztery bramki Biało-Czerwonych

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Leszek Szymański  / Na zdjęciu: piłkarze reprezentacji Polski
PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: piłkarze reprezentacji Polski

To było słabe spotkanie w wykonaniu zespołu Paulo Sousy, ale trzy punkty w eliminacjach do mistrzostw świata 2022 zostały przy nas.

Polska wygrała z Albanią 4:1 w meczu eliminacji MŚ (więcej o spotkaniu TUTAJ). Komentarze ekspertów po spotkaniu były jednoznaczne - słaby mecz naszych piłkarzy, momentami koszmarne decyzje w defensywie. Skończyło się jednak dobrze, bo rywale zagrali w obronie jeszcze gorzej. Pozwolili wbić sobie cztery bramki, samemu prezentując nieskuteczność pod bramką Wojciecha Szczęsnego. Na bramkę Roberta Lewandowskiego  odpowiedział Cikalleshi. Mimo dobrej gry Albańczycy nie potrafili pokonać Szczęsnego. Trafili za to Polacy, kiedy przed przerwą gola zdobył Adam Buksa. W drugiej połowie indywidualna akcja Lewandowskiego zakończyła się trafieniem Krychowiaka, a wynik ustalił Linetty. Zobaczcie skrót meczu Polaków w eliminacjach MŚ.

"Apetyt rośnie w miarę jedzenia". Wyjątkowy dzień Adama Buksy Albańczyk brutalnie potraktował Kamila Glika. "Wejście na pomarańczową kartkę"