Leżała jak znokautowana. Ronaldo wpadł w popłoch

Chwile grozy przed meczem Ligi Mistrzów w Bernie. Podczas rozgrzewki Cristiano Ronaldo oddał nieudany strzał. Piłka wyrządziła krzywdę jednej z osób za bramką.

Łukasz Witczyk
Cristiano Ronaldo Getty Images / Matthias Hangst / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo
Ruszyła Liga Mistrzów i już pierwszego dnia mamy zaskakujące rozstrzygnięcia. Fatalnie spisali się piłkarze Manchesteru United, którzy prowadzili w Bernie do przerwy 1:0 po bramce Cristiano Ronaldo, ale ostatecznie przegrali 1:2, tracąc gola w 95. minucie.

Ronaldo przed meczem przeżył chwile strachu. Podczas rozgrzewki niefortunnie kopnął piłkę. Chciał spróbować mocnego strzału, ale wyszło z tego bardzo niecelne uderzenie. Piłka uderzyła za to w stewardessę.

Ta nie spodziewała się potężnego trafienia i padł na ziemię. Potrzebowała pomocy lekarzy. Ronaldo patrzył z niedowierzaniem na to, co zrobił. W pewnym momencie pobiegł pod trybuny, aby dowiedzieć się, czy wyrządził jej krzywdę. Na jego twarzy widać było strach.

Portugalczyk przeskoczył przez bandę reklamową i podszedł do leżącej kobiety. Gdy upewnił się, że wszystko jest w porządku, kontynuował rozgrzewkę. Zdjęcia i filmiki z tego zdarzenia momentalnie obiegły sieć.