"Jak ktoś myśli inaczej, nie ogląda piłki". Gwiazdor Leicester mocno o Legii

Sensacja w Warszawie! Leicester City przegrało w meczu Ligi Europy z Legią Warszawa 0:1. Zawiedziony po porażce był Kasper Schmeichel. - Chciałbym wiedzieć, dlaczego przegraliśmy - powiedział przed kamerą TVP.

Łukasz Witczyk
Kasper Schmeichel PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: Kasper Schmeichel
Zdecydowanym faworytem spotkania drugiej kolejki Ligi Europy było Leicester City. Legia Warszawa marzyła o sprawieniu kolejnej sensacji. Pomóc w tym miał wypełniony po brzegi kibicami stadion przy ulicy Łazienkowskiej. To uskrzydliło Legię i poprowadziło do wygranej.

Legia zwyciężyła dzięki trafieniu Mahira Emreliego. W 31. minucie zabawił się w polu karnym on z obrońcami rywali, a piłka po jego strzale odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Gracze Leicester City robili wszystko, by odwrócić losy meczu, ale nie zdołali nawet doprowadzić do wyrównania.

Swojego rozczarowania po ostatnim gwizdku nie ukrywał Kasper Schmeichel. - Chciałbym wiedzieć, dlaczego przegraliśmy. W drugiej połowie zagraliśmy lepiej, mieliśmy więcej okazji - powiedział bramkarz Leicester Lions w rozmowie z reporterem TVP.

- Legia to dobry zespół i jeśli ktoś myśli inaczej, to chyba nie ogląda piłki nożnej. Atmosfera była fantastyczna. Przez pandemię koronawirusa brakowało nam takich meczów. Cieszymy się, że wróciliśmy do czasów z pełnymi trybunami - dodał duński golkiper Lisów.

Legia Warszawa po dwóch kolejkach rywalizacji w Lidze Europy ma na swoim koncie komplet 6 punktów. Drugi jest Spartak Moskwa, który wywalczył 3 "oczka". Leicester City i SSC Napoli zdobyły po punkcie.

Szokujące słowa agenta gracza Rakowa: Częstochowa jest za mała dla dwóch gwiazd!
Reprezentant Polski zachwyca we Francji. "Majstersztyk! Jest kompletny!"