Gwiazdor Liverpoolu z przepięknym golem. Huknął sprzed pola karnego [WIDEO]

Thiago Alcantara pokazał, że wciąż wie, jak strzelać efektowne gole. Piłka po strzale z ponad 20 metrów leciała z niesamowitą prędkością.

Robert Czykiel
Thiago Alcantara Twitter / Na zdjęciu: Thiago Alcantara
Liverpool FC już przed środowym spotkaniem miał zapewniony nie tylko awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów, ale także pierwsze miejsce w grupie. "The Reds" jednak poważnie potraktowali starcie z FC Porto. To przyniosło efekt w drugiej połowie.

Klub z Premier League wygrał 2:0. Pierwszego gola strzelił Thiago Alcantara, a jego trafienie robi wrażenie. Hiszpański gwiazdor błysnął jak za najlepszych lat.

30-latek dopadł do piłki, która była ponad 20 metrów od bramki. Thiago uderzył bez przyjęcia, a strzał wyszedł mu perfekcyjny. Choć piłka leciała po ziemi, to z taką prędkością, że bramkarz "Smoków" nie był w stanie nic zrobić.

Imponuje nie tylko prędkość, z jaką leciała piłka, ale także precyzja strzału. Powtórkę tego gola można oglądać bez końca.

Takie wiadomości kibice uwielbiają. Wiemy, który mecz Ligi Mistrzów pokaże TVP >>

LM: Inter Mediolan docisnął pedał gazu w drugiej połowie. Ajax Amsterdam rozwiał wątpliwości >>