"Tam była bramka?!" Niewidzialny gol [WIDEO]

W piątkowym meczu PKO BP Ekstraklasy Raków Częstochowa pokonał Piasta Gliwice 1:0. Jedyna bramka padła w ostatniej akcji meczu, gdy boisko pokryte było gęstą mgłą.

Tomasz Chabiniak
Podczas meczu Raków - Piast panowała gęsta mgła Twitter / Canal+ Sport / Podczas meczu Raków - Piast panowała gęsta mgła
Zespół Marka Papszuna wygrał z podopiecznymi Waldemara Fornalika dzięki bramce w czwartej, ostatniej z doliczonych do drugiej połowy minut. Oglądający to spotkanie kibice mogli mieć jednak problemy z widocznością, boisko było bowiem pokryte mgłą.

Raków w końcówce meczu naciskał, wykonywał kolejne stałe fragmenty gry i piłkarski los mu to wynagrodził. Trzy punkty na zmrożonej murawie zapewnił Mateusz Wdowiak, który wykorzystał odbitą piłkę od jednego z rywali. W tej sytuacji nie popisał się również bramkarz gości, Frantisek Plach.

Komentujący to spotkanie z trybun Bartosz Gleń i Tomasz Wieszczycki również z początku nie byli pewni, co się dzieje, czy futbolówka aby na pewno trafiła do siatki. Ostatecznie częstochowianie mogli cieszyć się ze zwycięstwa w ostatniej akcji.

Raków zajmuje w tym momencie czwarte miejsce w ligowej tabeli. Piast Gliwice jest z kolei jedenasty.