Znamy trzech pierwszych ćwierćfinalistów rozgrywek o Puchar Anglii

W Pucharze Anglii we wtorek rozegrano pierwsze mecze 1/8 finału. Awans do ćwierćfinału wywalczyły zespoły Manchesteru City, Crystal Palace i niespodziewanie Middlesbrough.

Michał Piegza
piłkarze Manchesteru City cieszą się z gola PAP/EPA / TIM KEETON / Na zdjęciu: piłkarze Manchesteru City cieszą się z gola
Większych problemów z awansem do ćwierćfinału rozgrywek o Puchar Anglii nie miał mistrz Manchester City. Zespół Pepa Guardioli rywalizował z Peterborough.

Na premierowego gola czekać trzeba było godzinę. Wówczas do siatki gospodarzy trafił Riyad Mahrez. Sześć minut później wynik gry ustalił Jack Grealish.

Dalej gra także Crystal Palace. Zespół pokonał na własnym stadionie Stoke City 2:1. Wszystko co najważniejsze w meczu wydarzyło się w 2. połowie.

Z rozgrywkami pożegnał się Tottenham, który na wyjeździe, po dogrywce przegrał z Middlesbrough.

Peterborough United - Manchester City 0:2 (0:0)
0:1 - Mahrez 60'
0:2 - Grealish 67'

Crystal Palace - Stoke City 2:1 (0:0)
1:0 - Kouyate 53'
1:1 - Tymon 58'
2:1 - Riedewald 82'

Middlesbrough - Tottenham Hotspur 1:0 (0:0, 0:0)
1:0 - Coburn 107'

Oglądaj rozgrywki Pucharu Anglii na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Manchester City zdobędzie Puchar Anglii?