Bartosz Białkowski nie zatrzymał Stoke City

W spotkaniu 39. kolejki drużyna Millwall FC, którego piłkarzem jest Bartosz Białkowski (rozegrał całą potyczkę), przegrała na wyjeździe z ekipą Stoke City 0:2.

Tomasz Rosiński
Bartosz Białkowski Getty Images / Martin Rickett/PA / Na zdjęciu: Bartosz Białkowski
Zespół Millwall wydawał się być faworytem sobotniego starcia ze Stoke, który natomiast liczył na sprawienie niespodzianki, co mu się udało.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 19. minucie. Wówczas Białkowskiego pokonał Jacob Brown, a asystował mu Lewis Baker.

Drugi cios podopieczni Michaela O'Neilla zadali w 70. minucie, kiedy to samobójczego gola strzelił George Saville.

Przyjezdni po chwili mogli zdobyć bramkę kontaktową, ale rzutu karnego nie wykorzystał Jed Wallace.