Piłkarze wściekli się na kibica. Zobacz, co zrobił [WIDEO]

Do niecodziennej sytuacji doszło w końcowych minutach pojedynku West Ham United z Olympique Lyon w ćwierćfinale Ligi Europy. Jeden z fanów znalazł się na boisku i wywołał złość u graczy swojej drużyny.

Piotr Bobakowski
Wtargnięcie kibica na boisko w meczu WHU - Lyon WP SportoweFakty / Viaplay / Wtargnięcie kibica na boisko w meczu WHU - Lyon
Piłkarze West Ham United bez Łukasza Fabiańskiego (polski bramkarz był rezerwowym) zremisowali z Olympique Lyon (1:1, więcej TUTAJ) w pierwszym meczu 1/4 finału Ligi Europy. W końcówce pojedynku na London Stadium na boisko wbiegł jeden z kibiców, który miał na sobie koszulkę londyńskiego zespołu.

To była 86. minuta spotkania. Zawodnicy WHU mieli ogromne pretensje do mężczyzny, ponieważ wychodzili właśnie z groźną kontrą, która mogła zakończyć się zdobyciem zwycięskiego gola. Sędzia musiał jednak przerwać akcję gospodarzy.

Incydent skomentował na pomeczowej konferencji prasowej David Moyes. - Wbiegł na boisko i zrujnował nasz obiecujący atak. Byłem kompletnie zaskoczony. To naprawdę dobry klub piłkarski, który robi tak wiele świetnych rzeczy. Ale te rzeczy dzisiaj nie pomogły nam, kontratakowaliśmy z możliwością zdobycia bramki - podkreślił menadżer WHU.

Fani na stadionie również dali upust złości z powodu tej sytuacji. "Kut...!" - skandowali pod adresem nieodpowiedzialnego sympatyka futbolu.

Źródło: Viaplay