"Nigdy wcześniej tego nie widziałem". Piszą o zachowaniu trenera Bayernu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Na zdjęciu: Julian Nagelsmann
Twitter / / Na zdjęciu: Julian Nagelsmann

Dziennikarz Florian Plettenberg wrzucił do sieci nagranie, na którym widzimy spacerującego w samotności Juliana Nagelsmanna. Niemcy są zaskoczeni zachowaniem trenera Bayernu Monachium.

Nieprawdopodobną dramaturgię miała końcówka wtorkowego meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów Bayernu Monachium z Villarreal CF.

W 88. minucie do wyrównania 1:1 doprowadził Samuel Chukwueze i to Hiszpanie mogli cieszyć się z sensacyjnego awansu do półfinału. W pierwszym meczu podopieczni Unaia Emery'ego wygrali 1:0.

- Myślę, że pierwszy mecz nie ułożył się po naszej myśli, graliśmy bardzo źle. We wtorek pressing był znakomity, mamy wielu znakomitych graczy ofensywnych, mieliśmy szansę na strzelenie bramki w I połowie - mówił po meczu Julian Nagelsmann, cytowany przez polsatsport.pl.

Trener Bayernu nie krył rozczarowania. Odpadnięcie na tym etapie rozgrywek jest dużą niespodzianką. Mistrzowie Niemiec byli wymieniani w gronie faworytów.

Niemieccy dziennikarze donoszą o zaskakującym zachowaniu Nagelsmanna, który po treningu chodził w samotności. "Był zamyślony, na dodatek chodził boso. Całkiem sam. Nigdy wcześniej tego nie widziałem..." - napisał na Twitterze Florian Plettenberg ze Sky Sports.

Na pocieszenie dla Bayernu pozostanie mistrzostwo Niemiec. W tabeli Bundesligi drużyna z Monachium ma dziewięć punktów przewagi nad drugą Borussią Dortmund.