Co za gol we Włoszech! Szalona końcówka meczu (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: gol w ostatniej minucie meczu Venezia - Bologna

Za nami niesamowite spotkanie w Serie A. Venezia długo przegrywała z Bologną, ale ostatecznie zwyciężyła 4:3. O wszystkim zadecydował piękny gol z końcówki spotkania. To trzeba zobaczyć.

W tym artykule dowiesz się o:

W spotkaniu Venezii z Bologną wszystko zmieniało się jak w kalejdoskopie. Gospodarze szybko objęli prowadzenie 2:0, ale jeszcze przed przerwą rywale zdobyli bramkę kontaktową. W 68. minucie Bologna po kolejnych dwóch trafieniach była już na prowadzeniu.

Dziesięć minut później wyrównanie zapewnił Venezii Mattia Aramu, a to zapowiadało gorącą końcowkę. Gospodarze ruszyli po czwartą bramkę i dopięli swego w samej końcówce.

Kapitalnym strzałem z lewego rogu pola karnego popisał się Dennis Johnsen. Piłkarz Venezii połączył siłę z precyzją, co sprawiło, że Łukasz Skorupski był bez szans. Na stadionie wybuchła euforia (wideo dostępne na dole).

Kibice z pewnością ucieszyli się z faktu, że zawodnicy walczą do samego końca o utrzymanie. Szanse na zachowanie miejsca w Serie A są znikome, ale Venezia pokazuje, że nie zwiesza głów.