"W balonie zabrakło powietrza". Niepokój w Norwegii przed rewanżem z Legią

Molde FK gromiło Legię Warszawa 3:0, a ekspert stacji TV2 Jesper Mathisen był pewien, że sprawa awansu jest rozstrzygnięta. Po przerwie jednak wszystko się załamało. "Molde było wstrząśnięte" - tak "Dagbladet" opisuje świetny powrót polskiej ekipy.

Michał Fabian

vg.no: Molde rozpoczęło sezon zwycięstwem w Europie, ale zmarnowało świetny wynik

"Molde FK przejechało się po polskich gościach. W ciągu dwunastu minut strzeliło trzy gole - dwa Fredrika Gulbrandsena i jeden Markusa Kaasy. Wydawało się, że awans Molde do 1/8 finału Ligi Konferencji Europy jest już przesądzony" - komentuje czwartkowe spotkanie portal vg.no.

Dziennikarze podkreślają słabą postawę Kacpra Tobiasza, bramkarza Legii Warszawa, w pierwszej połowie. "Z jego pomocą" padła bramka na 2:0. "Molde może także podziękować Tobiaszowi za trzeciego gola" - czytamy.

"Jednak cztery zmiany Legii w przerwie zrobiły swoje. Po zmianie stron na boisku były kompletnie inne zespoły. Legia dwukrotnie zmniejszyła dystans - w pełni zasłużenie. Z 3:0 zrobiło się 3:2" - podsumowują Norwegowie.