Gole milowe Roberta Lewandowskiego w drodze do Monachium (wideo)

Maciej Kmita

Pierwszy gol w Lechu Poznań i w europejskich pucharach:

17.07.2008, el. Pucharu UEFA
Chazar Lenkoran - Lech Poznań (0:1)

Na debiutanckiego gola w barwach Kolejorza pozyskany ze Znicza Pruszków świeżo upieczony król strzelców I ligi czekał raptem 30 minut. W przerwie meczu I rundy eliminacji Pucharu UEFA z Chazarem Lenkoran trener Franciszek Smuda wprowadził do gry "Lewego", dla którego był to debiut w Lechu i 30 minut później zawodnik wpisał się na listę strzelców, zapewniając poznaniakom wyjazdowe zwycięstwo 1:0.

Przenosiny do Bayernu Monachium to dobry ruch Roberta Lewandowskiego?