Dundalk FC - Legia Warszawa: oceny WP SportoweFakty

Oceniliśmy grę piłkarzy Legii Warszawa w wygranym 2:0 meczu IV rundy eliminacji do Ligi Mistrzów z irlandzkim Dundalk FC. Który z zawodników drużyny Besnika Hasiego zaprezentował się najkorzystniej?

Redakcja
Redakcja

Skala ocen 1-10 (wyjściowa 6):

Arkadiusz Malarz - 7: W 10. minucie głęboko z lewego skrzydła dośrodkował Daryl Horgan, piłka leciała za kołnierz Malarza, ale bramkarz Legii ją odbił. Drugą część spotkania rozpoczął od skutecznej obrony po strzale z dystansu. W bramce spisał się bardzo pewne, nie popełnił żadnego błędu. To bardzo pewny punkt mistrza Polski.

Czy Legia Warszawa awansuje w tym sezonie do Ligi Mistrzów?