Sprawdź, co przegapiłeś. Najważniejsze wydarzenia soboty

Bartosz Zimkowski

INNE WYDARZENIA

Primera Division: Ronaldo zmarnował rzut karny, ale i tak ustrzelił hat-trick! Real pokonał beniaminka

Real Madryt nie pokazał w meczu z Deportivo Alaves wielkiego futbolu, ale wygrał aż 4:1, bo miał w składzie Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zmarnował rzut karny, mimo to i tak skompletował hat-tricka. -> WIĘCEJ

Premier League: król Olivier Giroud. Arsenal liderem

Arsenal wygrał z Sunderlandem 4:1 i został liderem Premier League, ale jeszcze 20 minut przed końcem tylko remisował 1:1. Wejście Oliviera Girouda odmieniło losy spotkania. -> WIĘCEJ

Jose Mourinho odmówił komentarza. Jego asystent był dosadny

Wracają stare demony Jose Mourinho. Portugalczyk znów ma problem z sędziami i w przerwie meczu Manchesteru United z Burnley FC (0:0) musiał być na tyle agresywny, że Mark Clattenburg wysłał go na trybuny. -> WIĘCEJ

Pep Guardiola: Miałem wątpliwości

Manchester City nie pozostawił złudzeń, kto jest lepszym zespołem w rywalizacji z West Bromwich Albion. Zwycięstwo 4:0 było bardzo okazałe i podopieczni Pepa Guardioli przerwali fatalną serię sześciu meczów bez wygranej. -> WIĘCEJ

Lewandowski na Twitterze. Wrócił Pan Dwupak!

Powrót na właściwe tory. Dwupak! - w taki sposób Robert Lewandowski na Twitterze skomentował swój doskonały występ w sobotnim meczu z Augsburgiem. -> WIĘCEJ

350 goli Cristiano Ronaldo w ligowych meczach. Jest lepszy od Messiego

Cristiano Ronaldo osiągnął kolejną granicę. Portugalczyk ma 350 bramek w rozgrywkach ligowych i jest to lepszy bilans niż Leo Messi, który dla porównania zdobył 319 goli. -> WIĘCEJ

Zlatan Ibrahimović o mało co, a złamałby rękę bramkarzowi

Tom Heaton po paradzie rodem z piłki ręcznej, padł jak rażony piorunem. Potężny strzał Zlatana Ibrahimovicia trafił w rękę golkipera Burnley FC, bohatera meczu z Manchesterem United (0:0). -> WIĘCEJ

Czy Lewandowski zostanie królem strzelców?