Niemieckie media: Fenomen Last Minute. Robert Lewandowski

Jacek Stańczyk
Sport1.de

Sport1.de napisał prosto, że Bayern w starciu z Herthą Berlin prezentował się po prostu słabo. No, ale ma Roberta Lewandowskiego. Serwis podkreśla, że nasz piłkarz po wejściu na boisko w 61. minucie wzmógł presję na rywalu. Przypomina też, że nasz napastnik nie zaczął meczu w pierwszym składzie po raz pierwszy od czterech miesięcy.

Czy ten mecz to ostateczne potwierdzenie, że Bayern nie istnieje bez Roberta Lewandowskiego?

Komentarze (45)
  • MrBeny Zgłoś komentarz
    LewENDowski!
    • wisus54 Zgłoś komentarz
      Ma wyczucie gdzie się ustawić. Kiedyś takim piłkarzem w reprezentacji Niemiec był Gerd Müller, nie było go widać w trakcie meczu, ale odbita piłka w polu karnym zawsze trafiała do
      Czytaj całość
      niego i potrafił z tego skorzystać
      • Krzysiek Gorczyca Zgłoś komentarz
        King last second
        • cristof Zgłoś komentarz
          moze troche informacji o ktorych napewno nie wie 99% kibicow; ci ktorzy "swiergola" polecam wiki /Nachpielzeit/; otoz jest Regel 7.13, Satz 2, ktora mowi, ze sedzia ma prawo doliczyc przy
          kazdej zmianie DODATKOWO 30 s.; kto ogladal mecz widzial ze "w dogrywce" Berlinczycy "wymieniali" dwa razy;
          • Slawek Latala Zgłoś komentarz
            Podoba mi się ten hejt na Lewandowskiego.taki kult jednostki nie jest dobry w sporcie bo obniża wyczyny innych zawodników.A co do niemieckich mediów to lekka przesada że wszyscy piszą
            tylko o nim.ale jak zawsze jak nie ma o czym pisać to Lewy.Kolejny gniot wp.
            • Kamil Zawadzki Zgłoś komentarz
              Dla tych kotrzy nie ogladdja mecxuw .Bayern dobze grał jak się ma 1 mecz więcej w nogach a przeciwnik 80 minut broni bramki .twierdzą berlinska .to ciężko grać przy takim zespole .
              Dla mnie, powino być jeszcze z 3 min doliczone za sciemnianie ,maslaki co chwile od 70 minuty leżeli na zmiane. Bayern jest lepszy o dwie klasy A to ze mieli miej świeżości można im to wybaczy jak się dyma arsenal 5 -1 a przychodzi pozniej z takim przeciwnikiem grać . Bayern ma lewego , który co kopnie zamienia na gola .
              • Hanna Leszek Jordan Zgłoś komentarz
                Sędzia gamoń wyparzył wynik ta bramka nie powinna być uznana bo została strzelona po czasie w 97min.i żaden z niego fenomen są lepsi
                • Rotmistrz79 Zgłoś komentarz
                  Faktem Bayern ostatnio gra gorzej,zdarzaja sie remisy ;) Ale dobrze,ze maja Lewego... No i Arjena :D
                  • Wieslawa Bosacka Zgłoś komentarz
                    wiecie zal mi was,ze Polacy sa tak podlym narodem iz wlasnego szanowanego w swiecie wspanialego zawodnikajakim jest Robert nie potraficie sie nim chwalic ,szczycic i szanowac;swiat od dziecka do
                    starego czlowieka wie i ceni naszego Roberta ,a zgnilizna z polski ciagle hejtuje;padalce sami nic nie potrafia ,sa nieudacznikami i indolentami tylko dorwali sie do kompa i pokazuja swoja glupote myslac,ze" jaki ja jestem wspanialy tak jak bigosmiszcz"-prawda jakie to polskie i katolickie-nienawisc i podlosc;
                    • Karolina Fahrenheit Zgłoś komentarz
                      Bo to jest fenomen... I zawsze to pisałam.
                      • Mary Ewa Kate Kate Zgłoś komentarz
                        Szkoda,że dla Szkopów
                        • pitekzg Zgłoś komentarz
                          ..jeszcze kilka lat temu moglismy pomarzyc o pilkarzu takim jak Lewandowski , teraz mamy zawodnika , ktory jest w top 5 najlepszych pilkarzy swiata to i tak w zasranym pisolandzie jest zle