Nieproszony gość na boisku w meczu Arsenalu z Bayernem

We wtorkowy wieczór dziurawa była nie tylko obrona Arsenalu, ale i służby porządkowe nie zapobiegły wbiegnięciu na murawę jednego z kibiców. Bayern Monachium na Emirates Stadium wygrał 5:1.

Bartosz Zimkowski

Nieproszony gość na murawie

W drugiej połowie meczu Arsenalu z Bayernem Monachium na murawę wtargnął jeden z kibiców, który wykorzystał nieuwagę stewardów. Sędzia spotkania był zmuszony przerwać na chwilę grę, ponieważ fan nie od razu dał się złapać porządkowym. Ci musieli... powalić go wślizgiem.

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Czy Arsene Wenger w przyszłym sezonie poprowadzi Arsenal?