"Stary, dobry egzekutor". Robert Lewandowski z klasą światową

Robert Lewandowski zdobył dwie bramki w meczu Bayern Monachium - FSV Mainz (4:0) i został liderem klasyfikacji strzelców Bundesligi. Większość niemieckich dziennikarzy pisze o Polaku wprost: "to klasa światowa!". Są też jednak malkontenci.

Kamil Kołsut

"Abendzeitung Muenchen": Lewandowski bez zachwytu

Według "Abendzeitung Muenchen" po sobotnim występie Polaka nie ma powodów, by padać przed naszym napastnikiem na kolana. Lewandowski zrobił po prostu to, co do niego należało. Mógł strzelić nawet nawet trzy gole, ale kilka minut po przerwie zmarnował świetną sytuację. Efekt? "Trója". Surowo.

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Czy Robert Lewandowski zostanie królem strzelców Bundesligi?

Komentarze (8)
  • AM99 Zgłoś komentarz
    "Tu Lewandowski "jedynkę" dzierży samotnie. " Ja widzę, że Kimmich również dostał "jedynkę"(wg grafiki, foto 5)...
    • EneMene Zgłoś komentarz
      "sportal.de: Rzut wolny absolutnie warty obejrzenia Portal sportal.de w sprawie Lewandowskiego stoi po jasnej stronie księżyca. Według jego dziennikarzy nasz napastnik był w sobotę
      Czytaj całość
      najlepszy na boisku. - Nie zostawił kolegów w potrzebie. Oddał dwa strzały, zdobył dwie bramki. A i jego rzut wolny z końcówki spotkania ma etykietkę "absolutnie wartego obejrzenia" - czytamy." Nie ma to jak pisać o sobotnim meczu i brać za źródło tekst z meczu z 2 grudnia [b]2016 roku!![/b] na boisku Mainz, kiedy to Lewy strzelił bramkę z wolnego. To jest już absolutne sięgnięcie dna. Nie wiem czy autor naprawdę się nie zorientował, że na zdjęciu jest Lahm, który zakończył karierę, Alaba, który jest kontuzjowany, Javi Martinez, który wczoraj nie zagrał i Cordoba, który nawet nie jest piłkarzem Mainz, a tekst dotyczy innego meczu, z innym wynikiem i na innym boisku? Kompromitacja i biorę to sobie w okładkę. Jeśli po takim... czymś pana nie zwolnią, to będę się śmiał ostro i wyśmiewał SF na wszelkich portalach społecznościowych.