Borussia - Bayern. Niemieckie media zachwycone spektaklem. "Szaleństwo!"

Hit Bundesligi nie zawiódł. Po wspaniałym meczu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium 3:2. Dublet dla gości zdobył Robert Lewandowski, a Łukasz Piszczek zaliczył asystę przy golu Marco Reusa. Zobacz, co o spotkaniu piszą niemieckie media.

Igor Kubiak
Igor Kubiak

"Der Spiegel": Dortmund pokonał Bayern w spektakularnym hicie

"Dwa razy piłkarze BVB wracali w meczu przeciwko Bayernowi, dwa razy do wyrównania doprowadzał Marco Reus. Wtedy przybył Paco Alcacer" - tak relację z meczu rozpoczyna "Der Spiegel".

Po pierwszej połowie Bayern prowadził 1:0 po strzale głową Roberta Lewandowskiego. W drugiej połowie polski napastnik znów wyprowadził Bayern Monachium na prowadzenie, ale po końcowym gwizdku z wygranej cieszyli się gospodarze. "Co za piłkarski festiwal! Hitowy mecz Bundesligi przyniósł to, czego oczekiwali kibice i eksperci" - podkreślił niemiecki dziennik.

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.