Górnik Zabrze naciska Koronę i gości uratował słupek!

Skomentuj 0

Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała 5:1

W doliczonym czasie dublet skompletował Grzegorz Bonin.

Skomentuj 1
  • Termalica ma wymarzony wynik, ale w końcówce meczu w Białymstoku przeżywa ciężkie chwile. Jaga ostro walczy o wyrównanie.

Skomentuj 1

Teraz pewna utrzymania jest Termalica Bruk-Bet, ale wciąż musi walczyć Górnik Łęczna, którego może w ostatniej kolejce wyprzedzić Górnik Zabrze.

Jagiellonia Białystok - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:1

80. minuta. Samobójczy gol Tarasovsa po centrze Plizgi!

Skomentuj 0

Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:1

80. minuta. Ładny techniczny strzał oddał Deja i gol dla Górali na otarcie łez.

Skomentuj 0

Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:0

74. minuta. Bartosz Śpiączka stanął na drodze piłki po strzale jednego z kolegów i rykoszet nie dał szans Zubasowi. Pogrom!

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1:1

71. minuta. Po strzale Grajciara piłka odbiła się od Sadloka i ten rykoszet zmylił bramkarza Wisły.

Skomentuj 0

Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0

67. minuta i tym razem Grzegorz Bonin już trafił! Asysta Tomasza Nowaka.

Skomentuj 2

W Zabrzu druga połowa ze wskazaniem na Górnika, ale brakuje sytuacji. Remis nie pozwoli gospodarzom opuścić przed 37. kolejką strefy spadkowej.

Skomentuj 1

63. minuta w Łęcznej. Grzegorz Bonin trafił w poprzeczkę! Mogło być 3:0.

Skomentuj 0

9. Wisła 31 pkt.

10. Korona 27

11. Śląsk 27

Skomentuj 0

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1:0

60. minuta. Zdenek Ondrasek oddał niezły techniczny strzał i piłka wpadła do siatki po rękach golkipera Śląska.

Skomentuj 0

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.co...rtoweFakty

Skomentuj 0

W Białymstoku o gola walczy Termalica, która egzekwowała rzut wolny, następnie rzut rożny. Wynik się jednak nie zmienił. 55. minuta.

Skomentuj 1

Wielkie szczęście Górnika Zabrze! Nabil Aankour nie trafił lobem do pustej bramki! 48. minuta.

Skomentuj 0

Górnik Zabrze powinien się obawiać? Niewykluczone, bo od 46. minuty w składzie Korony jest zdobywca 16 bramek, wicelider klasyfikacji strzelców Ekstraklasy, Airam Cabrera.

Skomentuj 0

Wracamy do gry! Zaczęły się drugie połowy w Zabrzu, Łęcznej, Białymstoku i Krakowie.

Skomentuj 0

Nietypowe statystyki w Łęcznej. To Podbeskidzie oddało więcej strzałów, było też częściej przy piłce, a jednak prowadzą gospodarze i to 2:0.

Skomentuj 0

Mamy przerwy we wszystkich czterech meczach.

Wyniki:

Górnik Ł. - Podbeskidzie 2:0

Wisła - Śląsk 0:0

Skomentuj 1
    • Karol Bałaga Zgłoś komentarz
      Myślę że, do końca reszty spotkań może (nie musi) będzie remis.A tak zwana wisienka na torcie będzie ostatnia kolejka Ekstra Klasy w której zobaczymy rywalizację bardziej zacięta niż
      Czytaj całość
      w grupie mistrzowskiej.Tam widać olewke i brak walki po co walczyć jak i tak nie spadną niżej o lige

W 45. minucie Górnik Zabrze miał rzut wolny, ale Marcis Oss uderzył wyraźnie nad bramką.

Skomentuj 0

Już za kilka minut przerwy. Przypominamy, że przy aktualnych wynikach utrzymuje się Górnik Łęczna, a spada Podbeskidzie.

Skomentuj 0

Aktualna kolejność w tabeli (drugi gol w Łęcznej jej nie zmienił):

Skomentuj 0

Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0

37. minuta. Podawał Leandro, z 13 metrów uderzył Grzegorz Piesio i piłka wpadła do siatki po rykoszecie od Baranowskiego!

Skomentuj 0

Na wszystkich stadionach upłynęło już 35 minut gry, co razem daje 140. Tymczasem obejrzeliśmy zaledwie jednego gola. Emocji na razie jak na lekarstwo.

Skomentuj 1

33. minuta w Łęcznej. Podbeskidzie jest pod ścianą, ale na razie nie potrafi odpowiedzieć Górnikowi.

Skomentuj 0

Do tej pory najciekawsze widowisko mamy w Krakowie, choć akurat starcie Wisły ze Śląskiem jest jedynym, które nie ma znaczenia w batalii o ekstraklasowy byt.

Skomentuj 0

W Zabrzu zarysowała się przewaga w polu Górnika, ale kielczanie grają uważnie w tyłach. 26. minuta.

Skomentuj 0

Górnik Ł. - Podbeskidzie 1:0

Przy takich rozstrzygnięciach na pewno spada Podbeskidzie i na pewno utrzymuje się Górnik Łęczna.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Przy obecnych wynikach Podbeskidzie spada z Ekstraklasy!

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0

16. minuta. Po dośrodkowaniu Bonina gola zdobył Przemysław Pitry.

Skomentuj 0

Zapachniało otwarciem wyniku w Łęcznej, ale potężna bomba Bonina z dystansu była niecelna. To 15. minuta spotkania.

Skomentuj 1

Dobiega końca pierwszy kwadrans, a my wciąż nie doczekaliśmy się ani jednego gola. Przy takich wynikach w strefie spadkowej są Górnik Zabrze oraz Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Skomentuj 0

W Białymstoku Michał Probierz i Piotr Mandrysz przywitali się bardzo chłodno. Dlaczego? By poznać odpowiedź, trzeba się cofnąć aż do połowy grudnia ubiegłego roku.

Skomentuj 0

Decyzje kadrowe zapadają nie tylko w Białymstoku.

Skomentuj 0

9. minuta w Zabrzu, dotąd nieco lepsze wrażenie sprawia Korona.