Zakończony
Toulouse FC
90+5'
GOOOOOOL!!!

I jest już po zabawie! Defensywa PSG nieprzytomna i Magri dobija gospodarzy strzałem z kilku metrów.

Frank Magri #19
Toulouse FC
2
1
90'

Sędzia dolicza minimum 4 minuty.

90'

Nic się nie zmienia. Tuluza w defensywie. PSG wymienia podania głównie na własnej połowie, później następuje doskok.

87'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
Shavy Babicka #80
schodzi Schodzi
85'

Mądra gra zespołu z Tuluzy. To nie jest rozpaczliwa defensywa.

84'

Bliżej jest trzeciego gola dla gości niż czegokolwiek ze strony PSG. Gospodarze są strasznie nijacy w grze ofensywnej.

81'

Dziesięć minut do końca. Nudy w Paryżu. Goście kontrolują boiskowe wydarzenia.

79'
ZMIANA

Toulouse. Schodzi: Gabriel Suazo. Wchodzi: Christian Mawissa.

Christian Mawissa #13
Gabriel Suazo #17
79'
ZMIANA
Thijs Dallinga #9
77'
ZMIANA
76'

Długie rozgrywanie piłki, podania w poprzek boiska. W ten sposób PSG będzie mieć problemy, żeby ugrać w tym meczu choćby punkt.

76'
ZMIANA
73'

Bez pomysłu PSG. Długie podanie Danilo w kierunku Dembele, ale ten nie miał szans w powietrznej walce o piłkę.

71'

Lepszy fragment Tuluzy. Przed momentem rezerwowy Donnum mógł cieszyć się z gola, ale po jego mocnym strzale piłka poszybowała nad bramką.

68'
GOOOOOOL!!!

Co za gol! Ładna akcja gości i jest 1:2. Yann Gboho popisał się fantastycznym uderzeniem z szesnastu metrów, po którym piłka wpadła niemal w samo okienko bramki. Tenas nie miał tu nic do powiedzenia.

Toulouse FC
1
67'

Teraz szansę miał Danilo, który dostawił nogę po płaskim dograniu z lewej strony. Nie trafił jednak czysto w piłkę i skończyło się niecelnym strzałem.

66'

PSG blisko drugiego gola. Najpierw strzał Dembele z ostrego kąta obronił Restes, a dobitka Mbappe została zablokowana przez obrońcę.

65'
ZMIANA
Warren Kamanzi #12
Mikkel Desler #3
64'
ZMIANA
Aron Donnum #15
62'

Przekombinował Dallinga. Był już w polu karnym, ale nie strzelał, tylko szukał podania i skończyło się stratą. Po chwili Sierro huknął nad poprzeczką.

60'

Tym razem Lee pokusił się o uderzenie z dalszej odległości. Wyglądało nieźle, natomiast piłka ostatecznie przeleciała obok bramki.

58'

Mbappe przed szansą na drugiego gola. Dostał dobre podanie od Carlosa Solera, jednak pomylił się z szesnastu metrów. Tylko złapał się za głowę.

56'

A teraz gospodarze powinni prowadzić! Lee popisał się świetnym dośrodkowaniem. Barcola nie trafił w piłkę, a po chwili z bliska pomylił się Asensio, który niczego się nie spodziewał.

55'

Paryżanie są przy piłce, w ostatnich minutach w zasadzie nie schodzą z połowy przeciwnika, ale nic z tego nie wynika.

53'

Dembele ruszył do rozgrzewki.

52'

Nie jest to dobry mecz. Akcje są rozgrywane w dość powolnym tempie, brakuje dokładności. Czekamy aż się to wszystko rozkręci.

49'

Akcja PSG. Mbappe zagrał przed pole karne do Carlosa Solera, ten strzelił z szesnastu metrów i po rykoszecie od nogi obrońcy piłka przeleciała tuż obok słupka.