19 mar 2016 18:00
90'

Trzy minuty doliczone.

90'

Soczyste uderzenie Monety z lewej strony pola karnego i niewiele zabrakło do celu.

88'

Mazek ładnie minął obrońcę i przełożył sobie piłkę na lewą nogę. Strzał z 17 metrów był jednak zupełnie nieudany.

86'

Kapitalna okazja dla Ruchu! Lipski zamiast strzelać z pięciu metrów to dryblował. Piłka trafiła jeszcze pod nogi Efira, ale ostatecznie chwycił ją Abramowicz.

84'

Mateusz Abramowicz bez problemu złapał piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony boiska.

78'

Stępiński źle przyjął sobie piłkę i tę złapał Abramowicz.

76'

Po rzucie rożnym futbolówka trafiła pod nogi Zieńczuka, który co prawda skierował piłkę w róg bramki Śląska, ale uderzył za słabo, żeby pokonać Abramowicza.

75'

Przed nami ostatni kwadrans. Czy któraś z drużyn zdobędzie zwycięską bramkę?

73'

Rzut wolny dla Ruchu. Piłka wylądowała na piątym metrze, gdzie Oleksy oddał lekki strzał na bramkę Śląska.

69'

Szykuje się zmiana w Śląsku Wrocław. Z boiska zejdzie Jacek Kiełb.

66'

Zamieszanie w polu karnym Śląska po rzucie rożnym. Ostatecznie piłka została wybita.

62'

Tempo spotkania spadło. Obie drużyny przestały kreować sobie okazje strzeleckie.

59'

Dobra centra w pole karne w wykonaniu Dudu, ale od bramki rozpoczął Matus Putnocky.

55'

Marcel Gecov miał trochę miejsca przed polem karnym i zdecydował się na strzał, który o dwa metry minął słupek Ruchu.

55'

Dzisiejsze spotkanie na żywo ogląda 7430 kibiców.

52'

Z rzutu rożnego na piąty metr dośrodkował Tom Hateley. Żaden gracz Śląska nie doszedł do piłki.

49'

Starcie Kiełba oraz Oleksego i sędzia dostrzegł faul gracza Ruchu.

1
46'

Początek drugiej połowy.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Pawelec.

Śląsk Wrocław
41'

POPRZECZKA! Tom Hateley dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie tylko trącił ją Bence Mervo i ta trafiła w poprzeczkę.

39'

Śląsk w ostatnich minutach zdołał oddalić grę od własnej bramki.

36'

Próba kontry Śląska i Hołota po prostu wybił piłkę przed siebie.

34'

Oleksy szarżował lewą flanką i wywalczył rzut rożny.

31'

Pich! Słowak huknął z ostrego kąta i bramkarz sparował piłkę na korner.

30'

Agresywne wejście Grodzickiego i sędzia uznał, że faulu nie było.

27'

Trudna pozycja Hołoty, lecz mimo to zdecydował się na strzał, który był niecelny.

26'

Żaden z graczy Śląska długo nie podbiegł do Zieńczuka, który bez problemu wbiegł w pole karne, ale dośrodkowanie zostało zablokowane.

24'

Ruch jest coraz groźniejszy, ale Śląsk czyha na kontry.

21'

Ależ okazja dla Niebieskich! Mazek popędził prawą flanką i posłał płaskie dośrodkowanie w kierunku Zieńczuka, który stojąc na wprost bramki nie trafił w futbolówkę!

20'

Mazek nieczysto trafił w piłkę na linii pola karnego i od bramki rozpoczął Abramowicz.

18'

Mecz we Wrocławiu ożywił się nieco.

15'

Jest odpowiedź Śląska. Mervo uderzył z woleja, ale zbyt słabo, żeby pokonać bramkarza. Węgier nieczysto trafił w piłkę i stąd brak siły w strzale.

14'

Zieńczuk mocno wstrzelił piłkę w pole karne, gdzie nogę dostawił Hanzel. Abramowicz miał szczęście, że piłka poleciała wprost w niego.

13'

Jest i pierwszy celny strzał w meczu. Mariusz Stępiński uderzył głową z 14 metrów zbyt słabo, żeby pokonać bramkarza Śląska.

10'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Ruch tak naprawdę jeszcze nie zagroził bramce rywali.

7'

Węgierski napastnik Bence Mervo zauważył wysuniętego bramkarza i chciał go przelobować strzałem z 40 metrów. Zabrakło dokładności.