Zakończony

Chelsea FC

90+2'

Gol! Strzelił Christian Benteke.

1:1! Ojo dośrodkował w pole karne i w prostej sytuacji Begović wypiąstkował piłkę bardzo źle, wprost na głowę do Benteke, który z bliska skierował futbolówkę do pustej bramki.

90'

Trzy minuty doliczone.

89'

Pedro miał bardzo dobrą okazję, przełożył sobie piłkę na lewą nogą i z 14 metrów uderzył technicznie. Mignolet z trudem zatrzymał ten strzał.

88'

Liverpool. Schodzi: Kolo Toure. Wchodzi: Oluwaseyi Ojo.

87'

Senne tempo spotkania w ostatnich minutach.

87'

Żółtą kartkę otrzymał Cesar Azpilicueta.

83'

Tammy Abraham nie dał rady minąć Traore, a miałby przed sobą już tylko bramkarza.

79'

Zbyt lekko z dystansu strzelił Emre Can i Begović nie dał się zaskoczyć.

76'

Silny strzał Firmino z rzutu wolnego trafił w Hazarda i wyszedł na korner.

75'

Liverpool. Schodzi: James Milner. Wchodzi: Joe Allen.

73'

Żółtą kartkę otrzymał James Milner.

74'

Chelsea. Schodzi: Bertrand Traore. Wchodzi: Tammy Abraham.

wchodzi Wchodzi
Tammy Abraham #42
schodzi Schodzi
69'

Nieporozumienie pomiędzy Moreno a Coutinho i czas ucieka.

66'

Liverpool nadal jest bezradny. Będą potrzebne zmiany, jeśli The Reds chcą zmienić oblicze meczu.

63'

Dobry strzał Pedro sprzed pola karnego i Mignolet z trudem wypiąstkował futbolówkę.

61'

Przed bardzo dobrą okazją stanął Sturridge i zwykle taką sytuację wykorzystuje, ale tym razem lepszy okazał się Begović.

60'

Juergen Klopp też musi pomyśleć o zmianach, a na ławce ma m.in. Christiana Benteke.

57'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Kenedy.

56'

Kolejna indywidualna akcja Edena Hazarda i jego płaski strzał sprzed pola karnego na raty złapał Simon Mignolet.

53'

Chelsea nie przyśpiesza swoich akcji, powoli rozgrywa piłkę.

50'

Sturridge dostrzegł wysuniętego Begovicia, ale próba lobu była nieudana.

48'

Żółtą kartkę otrzymał Kolo Toure.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Minuta doliczona.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Emre Can.

42'

Liverpool FC po utracie gola pogubił się i nie potrafi już zagrozić bramce rywala.

38'

Chelsea teraz dłużej utrzymuje się przy piłce.

35'

Silny strzał Coutinho z 17 metrów i Begović wybił piłkę do boku.

32'

Gol! Strzelił Eden Hazard.

1:0 dla Chelsea! Piłkarze LFC próbowali odebrać piłkę Hazardowi, ale żadnemu z nich nie udało się to i ten z 15 metrów płaskim strzałem zdobył gola.

30'

Okres gry w środkowej strefie boiska.

27'

Chelsea w ofensywie jest praktycznie bezradna. Nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce na połowie LFC.

24'

Coutinho był przed polem karnym, ale źle przyjął piłkę i nie zdołał oddać strzału.

23'

Bardzo silny strzał Hazarda sprzed pola karnego i Mignolet sparował piłkę do boku.

21'

Mimo że jest to hit Premier League, to nie widać jednak dużej motywacji u obu drużyn.

19'

Fatalny strzał z dystansu oddał Dejan Lovren. Gospodarze mogli mieć pretensje o tę decyzję Chorwata.

16'

Pedro walczył w polu karnym LFC i nie zdobył nawet kornera.

13'

Teraz Chorwat odważnie wyszedł do przodu, jednak pociągnął rywala i popełnił faul w ofensywie.

10'

Lovren ledwo dostał piłkę po dośrodkowaniu z kornera i Begović nie musi interweniować.

9'

Przyblokowany strzał Traore z siedmiu metrów i Mignolet bez problemu złapał piłkę.

8'

The Reds atakują od pierwszych minut. Przed chwilą silny, płaski strzał Coutinho wybił Begović.

5'

Gorąco w polu karnym Chelsea i strzał Coutinho został zablokowany.

4'

Akcja lewym skrzydłem Pedro, ale bez problemu odebrano mu piłkę.

2'

Fatalne dośrodkowanie czy też strzał Daniela Sturridge'a i piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.