Tottenham. Schodzi: Harry Kane. Wchodzi: Heung-Min Son.

Tottenham. Schodzi: Erik Lamela. Wchodzi: Nacer Chadli.

Żółtą kartkę za przepychanki otrzymał Memphis Depay.

83'

Żółtą kartkę za przepychanki otrzymał Kyle Walker.

79'

Sprzed pola karnego mocno, ale niecelnie uderzył Danny Rose. Chwilę wcześniej po rzucie rożnym znów musiał interweniować De Gea.

1
1
79'

Mogło być 4:0, ale De Gea z najwyższym trudem obronił strzał głową Kane'a po rzucie wolnym!

1
1
77'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Memphis Depay.

76'

Gol! Strzelił Erik Lamela. Asystował mu Danny Rose.

Man Utd na kolanach! Płasko z lewego skrzydła dośrodkował Rose, a do siatki pewnym uderzeniem trafił Lamela!

74'

Gol! Strzelił Toby Alderweireld. Asystował mu Erik Lamela.

Już 2:0! Z rzutu wolnego dośrodkował Lamela, a piłkę do siatki głową skierował niepilnowany Alderweireld. De Gea bez szans.

73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Matteo Darmian.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Danny Rose.

70'

Gol! Strzelił Dele Alli. Asystował mu Christian Eriksen.

Tottenham na prowadzeniu! Kane odzyskał piłkę na połowie MU, podał do Eriksena, a ten idealnie obsłużył Alliego, któremu pozostało już tylko dołożyć nogę!

66'

Ostro z lewej strony boiska centrował Danny Rose, piłka zrykoszetowała i z trudem przeciął to David de Gea!

1
1
62'

Kapitalną akcję przeprowadził Anthony Martial, który minął kilku rywali, jednak mając przed sobą tylko Llorisa huknął wprost w niego!

1
59'

Po wrzucie z autu i zgraniu Martiala płasko z narożnika pola karnego uderzył Jesse Lingard. Daleko obok słupka.

56'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

55'

Z 24 metrów celnie, ale w sam środek bramki uderzył Harry Kane. To nie mogło zaskoczyć De Gei.

1
51'

David de Gea odbił piłkę po kąśliwym strzale Eriksena, Koguty próbują podkręcić tempo.

1
49'

Nadal czekamy na spięcia podbramkowe. Do tej pory żadna z drużyn nie oddała celnego strzału.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Man Utd. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Ashley Young.

45'

Doliczona 1 minuta.

45'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska centrował Christian Eriksen. Wydawało się, że piłka została posłana zbyt nisko, zrobiło się jednak gorąco, ale ostatecznie nikt jej nie strącił.

40'

Z boiska zaczęło wiać nudą... Oba zespoły tkwią w klinczu w środkowej strefie.

36'

Teraz kilka spokojniejszych minut, gra toczy się w środku pola.

32'

Londyńczycy wyraźnie odżyli i teraz to oni mają inicjatywę.

28'

Teraz Erik Lamela zamknął znakomite dośrodkowanie Eriksena z prawego skrzydła, ale z 6 metrów główkował obok słupka! Cóż za koszmarne pudło!

27'

David de Gea nie złapał piłki po centrze z boku boiska, ale strzał Kane'a z kilku metrów został w ostatniej chwili zablokowany.

26'

Christian Eriksen zdecydował się na strzał z dystansu, lecz piłka poleciała wyraźnie obok słupka.

23'

Anthony Martial zatańczył w polu karnym Kogutów, ale kompletnie się pogubił i stracił piłkę.

22'

Obraz gry zaczyna się powoli zmieniać. Czerwone Diabły nie mają już przewagi, ale gospodarze też nie stwarzają sytuacji.

17'

Wreszcie coś ciekawego pokazały Koguty! Danny Rose centrował groźnie do Kane'a, przeciął to jednak Chris Smalling.

15'

Czyżby Tottenham już nie wierzył w możliwość dogonienia Leicester? Pierwszy kwadrans bardzo słaby w wykonaniu gospodarzy.

13'

Dele Alli przeciął groźne dośrodkowanie z lewego skrzydła.

11'

Po indywidualnej szarży niecelny płaski strzał sprzed pola karnego oddał Timothy Fosu-Mensah.

8'

Manchester United ma coraz wyraźniejszą przewagę, groźnych strzałów jeszcze nie ma, ale londyńczycy na razie tylko się bronią.

5'

Zakotłowało się nieco na linii pola karnego Tottenhamu, goście próbowali uderzać, ale ostatecznie nie wywalczyli nawet rzutu rożnego.

3'

Dość spokojny początek, minimalna przewaga Czerwonych Diabłów.