Goście spokojnie wymieniają podania w środkowej strefie.

Teraz płasko z dystansu uderzył Cesc Fabregas i znów pewnie interweniował Hart.

82'

Joe Hart złapał piłkę po niegroźnym strzale z dystansu Traore.

80'

0:3! Sergio Aguero zmylił Begovicia i pokonał go płaskim uderzeniem w prawy róg.

Manchester City
1
78'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Thibaut Courtois.

78'

Rzut karny dla Man City! Thibaut Courtois sfaulował Fernandinho!

77'

Kenedy przyblokowany przy próbie strzału z 17 metrów i piłkę spokojnie złapał Joe Hart.

75'

Man City. Schodzi: Samir Nasri. Wchodzi: Fabian Delph.

73'

Kenedy padł w narożniku pola karnego po wejściu De Bruyne, ale sędzia nakazał grać dalej.

72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał John Obi Mikel.

70'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Bertrand Traore.

70'

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Kenedy.

67'

Man City. Schodzi: Pablo Zabaleta. Wchodzi: Bacary Sagna.

65'

Faul taktyczny Zabalety na Pedro i to powinna być druga żółta kartka dla obrońcy Man City. Bardzo pobłażliwy był Mike Dean.

64'

Sergio Aguero podał do Nasriego, ten chciał uderzyć z ostrego kąta w krótki róg, ale górą Thibaut Courtois!

62'

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Cesar Azpilicueta.

61'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
58'

Chelsea porażająco bezradna po stracie drugiego gola.

54'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Samir Nasri.

Manchester City pokazuje to, czego brakuje dziś Chelsea - konkrety! Nasri podał prostopadle do Aguero, a ten huknął do siatki obok Courtoisa. Wszystko działo się na pograniczu spalonego, ale sędzia nie miał wątpliwości i uznał gola.

1
50'

Sprzed pola karnego na wiwat, wysoko nad poprzeczką strzelił Ruben Loftus-Cheek.

48'

Ruben Loftus-Cheek zamknął dośrodkowanie Pedro z lewego skrzydła, ale nieczysto trafił w piłkę przy próbie strzału z kilku metrów! To mogło być 1:1!

47'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Samir Nasri.

46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Kiepski strzał Williana z rzutu wolnego z 23 metrów i piłka poleciała wyraźnie nad bramką.

45+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nicolas Otamendi.

45'

Doliczona 1 minuta.

43'

The Blues próbują szarpać, ale rywal nie pozwala im na wiele. Widać, że po zdobyciu bramki goście poczuli się na Stamford Bridge pewniej.

39'

Chelsea trochę podłamana utratą gola, zdarzają jej się proste błędy w rozegraniu.

35'

Aleksandar Kolarov wybił piłkę po dośrodkowaniu Pedro z lewego skrzydła. Na błąd obrońcy MC czekał już Willian.

33'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Man City zadał cios! Baba nie potrafił przerwać kontry wyprowadzanej przez De Bruyne, Belg odegrał do Aguero, a snajper gości trafił do siatki precyzyjnym strzałem przy słupku sprzed pola karnego.

29'

Żółtą kartkę za brzydki faul na Fabregasie otrzymał Pablo Zabaleta.

28'

Nicolas Otamendi zastopował groźny strzał Pedro z kilku metrów!

27'

Man City atakuje rzadziej, ale również jest bardzo groźny! Teraz Courtois wygrał pojedynek sam na sam z Nasrim!

23'

Ależ kontra Man City! Kevin De Bruyne wybiegł do prostopadłego podania Toure, lecz jego strzał znakomicie obronił Thibaut Courtois!

22'

W zamieszaniu po rzucie rożnym groźnie uderzył Gary Cahill i gości uratował rykoszet, dzięki któremu piłka nie poleciała w światło bramki!

22'

Samir Nasri uprzedził składającego się do strzału z 18 metrów Pedro.

19'

Soczysty płaski strzał z ostrego kąta oddał Ruben Loftus-Cheek i Joe Hart wyekspediował piłkę poza boisko. Chelsea należał się jeszcze rzut rożny, ale sędziowie go nie podyktowali.

17'

Zablokowany mocny strzał Costy sprzed pola karnego.

15'

Bardzo dobra interwencja Baby, który zablokował groźne dośrodkowanie Navasa z prawego skrzydła.

12'

Obywatele dobrze zaczęli mecz w Londynie, ale poza sytuacją Aguero nie stworzyli pod bramką Courtoisa nic. Lepiej gra Chelsea.

9'

Diego Costa trafił do siatki w sytuacji sam na sam z Hartem, był jednak na minimalnym spalonym i sędzia nie uznał gola.

6'

Teraz stuprocentowa okazja Chelsea! Diego Costa odegrał na 16. metr do Pedro i po jego strzale piłkę z linii bramkowej wybił Nicolas Otamendi!

3'

Co za szansa gości! Kevin De Bruyne wyłożył piłkę w polu karnym Sergio Aguero, ale strzał Argentyńczyka do pustej bramki w ostatniej chwili zablokował obrońca!