Trwa już oczekiwanie na ostatni gwizdek, napór Lisów osłabł.

85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marc Albrighton.

Łabędzie na kolanach! Fabiański zdołał odbić piłkę po strzale Graya z ostrego kąta, ale wobec potężnej dobitki Albrightona z kilku metrów był już bezradny!

Leicester City
81'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Robert Huth.

81'

Andy King oddał techniczny strzał w kierunku dalszego słupka, ale znakomicie obronił Łukasz Fabiański!

79'
ZMIANA

Leicester. Schodzi: Leonardo Ulloa. Wchodzi: Andy King.

78'

Teraz po rzucie rożnym w boczną siatkę główkował zupełnie niekryty Andre Ayew!

78'

Andre Ayew zagrywał w polu karnym do Paloschiego, ale ten kilka metrów przed bramką był mocno naciskany przez obrońcę i nie zdołał uderzyć.

73'
ZMIANA
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ashley Williams.

70'

Aktywny Jeffrey Schlupp wypracował sobie pozycję na 20. metrze, ale huknął w trybuny.

68'

Z 14 metrów na wiwat, nad poprzeczką strzelił Shinji Okazaki.

67'

Łukasz Fabiański z kłopotami odbił piłkę po soczystym płaskim strzale Schluppa sprzed pola karnego.

64'

Z rzutu wolnego mocno, ale niecelnie uderzył Christian Fuchs.

63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Federico Fernandez.

60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leonardo Ulloa. Asystował mu Jeffrey Schlupp.

Leicester coraz bliżej zwycięstwa! Schlupp z prędkością błyskawicy przedarł się lewym skrzydłem, w polu karnym na chwilę się pogubił, ale zdołał jeszcze odegrać do Ulloi, a ten trafił do siatki z odległości nie większej niż dwa metry!

58'

Widowisko nie jest porywające, oglądamy bezradne próby ataków Łabędzi.

54'

Agresywna postawa Lisów w środku pola niweluje wszelkie atuty gości. Swansea nie potrafi dojść do sytuacji.

51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

49'

Jeffrey Schlupp i Leonardo Ulloa wymienili podania w polu karnym, ale żaden z nich nie zdołał oddać strzału.

48'

Nic się nie zmienia. Swansea ma inicjatywę, lecz nie stwarza sytuacji.

46'
ZMIANA

Swansea. Schodzi: Leroy Fer. Wchodzi: Alberto Paloschi.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

42'

Niezły strzał z rzutu wolnego oddał Gylfi Sigurdsson. Piłka leciała przy słupku, jednak Kasper Schmeichel zdążył z interwencją.

41'

Goście nie wyglądają na drużynę, która byłaby w stanie odmienić losy spotkania. Leicester radzi sobie bardzo pewnie.

37'

Jeffrey Schlupp znakomicie przedarł się lewym skrzydłem, ale po jego dośrodkowaniu piłkę złapał Łukasz Fabiański.

33'

Z rzutu wolnego dośrodkował Gylfi Sigurdsson, a tuż nad poprzeczką główkował Federico Fernandez.

30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leonardo Ulloa. Asystował mu Danny Drinkwater.

Już 2:0! Z rzutu wolnego znakomicie dośrodkował Drinkwater, a Ulloa zgubił krycie obrońców Swansea i strzałem głową przy słupku nie dał szans Fabiańskiemu!

27'

Zakotłowało się w polu karnym Swansea po rzucie rożnym. Ostatecznie jednak piłkę złapał Łukasz Fabiański.

25'

Dość spokojny fragment, Lisy nie dopuszczają do zagrożenia pod własną bramką.

21'

Christian Fuchs centrował z lewego skrzydła do Mahreza, jednak Algierczyk zagrał ręką. Gra przerwana.

19'

Ekipa Leicester oddała inicjatywę rywalowi i czyha na kontry.

17'

Po kontrataku zainicjowanym przez Fabiańskiego Lisy zablokowały strzał Sigurdssona z ostrego kąta.

14'

Swansea próbuje teraz przejąć inicjatywę, ale atakuje bardzo nieśmiało. Lisy kontrolują boiskowe wydarzenia.

10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Riyad Mahrez.

A jednak koszmarnie pomylili się goście i 1:0 dla Lisów! Williams zagrał na własnej połowie wprost pod nogi Mahreza, a ten wpadł w pole karne i nie dał szans Fabiańskiemu płaskim uderzeniem!

10'

Łabędzie oddały pole liderowi, ten bardzo długo utrzymuje się przy piłce, ale dotąd nie potrafi sforsować defensywy przeciwnika.