Od wielu minut niewiele ciekawego dzieje się na Etihad Stadium.

80'

Kolejna próba w wykonaniu Imbuli. Z rzutu wolnego przymierzył nad poprzeczką.

74'

Gol! Strzelił Kelechi Iheanacho. Asystował mu Wilfried Bony.

4:0! Bony zgrał futbolówkę do Iheanacho, który uprzedził obrońcę i znalazł się sam na sam z bramkarzem. Bez problemu minął go i umieścił futbolówkę w siatce.

72'

Man City. Schodzi: Fernando. Wchodzi: Martin Demichelis.

70'

Stoke pogodzone już z wynikiem, a Man City nie forsuje tempa.

67'

Niesygnalizowany strzał Imbuly, ale ponownie niecelny.

65'

Man City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Wilfried Bony.

64'

Gol! Strzelił Kelechi Iheanacho. Asystował mu Pablo Zabaleta.

3:0! Zabaleta wpadł w pole karne i dostrzegł niepilnowanego Iheanacho, który tylko dołożył nogę.

63'

Stoke City stara się coś zrobić w ofensywie, ale ma niewiele argumentów.

59'

Błąd Otamendiego i Arnautović oddał kąśliwy strzał z bocznego sektora pola karnego. Hart nie dał się pokonać.

58'

Płaski strzał Yaya Toure, jednak wprost w bramkarza The Potters i ten nie popełnił błędu.

57'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Fabian Delph.

54'

Piłka wylądowała na piątym metrze, lecz Otamendi uprzedził Dioufa.

51'

Silny strzał Kelechi Iheanacho sprzed "szesnastki" i bramkarz Stoke sparował piłkę na korner.

49'

Arnautović świetnie dograł w pole karne, gdzie Joselu nie trafił w światło bramki!

48'

Bardsley źle uderzył z rzutu wolnego i piłka przeleciała obok słupka.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Stoke. Schodzi: Shay Given. Wchodzi: Jakob Haugaard.

45'

Dwie minuty doliczone.

45'

Świetnie w tym roku gra Sergio Aguero.

43'

Gol! Strzelił Sergio Aguero.

2:0! Argentyńczyk nie zmylił Givena, ale strzał był na tyle precyzyjny, że Aguero zdobył swoją 23 bramkę w Premier League.

Manchester City
42'

Rzut karny dla Man City! Kelechi Iheanacho faulowany przez Shawcrossa!

40'

Aguero przesadził z dryblingiem i zamiast strzelać, to stracił piłkę.

38'

David Silva dryblował w polu karnym Stoke City, jednak ostatecznie stracił piłkę.

35'

Gol! Strzelił Fernando. Asystował mu Jesus Navas.

1:0 dla Man City! Po dośrodkowaniu Navasa na czwarty metr gola głową zdobył Fernando!

33'

Imbula minął Fernando i oddał niecelny strzał z 30 metrów.

30'

Arnautović pięknie wrzucił piłkę na środek pola karnego, gdzie Joselu oddał niecelny strzał głową.

28'

Imbula otrzymał piłkę przed polem karnym i długo nie myślał. Oddał strzał z woleja nad bramką Man City.

26'

Póki co senny mecz na Etihad Stadium. Akcje nie są przeprowadzane w szybkim tempie.

23'

Sprzed pola karnego uderzył Kolarov i piłka po rykoszecie wyszła na korner.

21'

Z lewej flanki dośrodkowywał Muniesa i mogło to zaskoczyć Harta. Ostatecznie reprezentant Anglii rozpoczął od własnej bramki.

18'

Otamendi dość przypadkowo doszedł do strzału głową na piątym metrze i dlatego oddał leciutkie uderzenie, które obronił Given.

16'

Ryan Shawcross doszedł do strzału po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale nieczysto trafił w piłkę i Hart nie musiał interweniować.

15'

Joe Hart nie ryzykował chwytu piłki po strzale Whelana z rzutu wolnego i futbolówka poleciała na korner.

12'

Kelechi Iheanacho nie zabrał się z piłką w polu karnym Stoke.

9'

Nieładny faul Navasa na Givenie, jednak 40-latek nie żywi urazy do Hiszpana.

7'

Aguero ładnie urwał się obrońcą i zagrał piłkę przed pole karne do Kelechi Iheanacho. Strzał Nigeryjczyka był minimalnie niecelny.