Swansea. Schodzi: Leon Britton. Wchodzi: Jay Fulton.

90'

Doliczone 4 minuty.

87'

Jeszcze raz z dystansu uderzył Gylfi Sigurdsson, ale piłka poleciała obok słupka.

85'

Z dystansu wprost w ręce Warda uderzył Gylfi Sigurdsson.

83'

Gospodarze radzą sobie bardzo pewnie, Liverpool już nawet nie podejmuje prób odwrócenia losów rywalizacji.

77'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Martin Skrtel.

Liverpool FC
76'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Brad Smith. To efekt faulu taktycznego.

74'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Angel Rangel.

Swansea City
72'

Z dystansu próbował uderzać Jefferson Montero, ale trafił w Skrtela.

67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andre Ayew.

Po akcji Montero goście kompletnie się pogubili, piłki z pola karnego nie potrafił wybić Ojo i precyzyjnym uderzeniem przy słupku do siatki skierował ją Ayew. Ward bez szans.

65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christian Benteke. Asystował mu Oluwaseyi Ojo.

2:1! Z rzutu rożnego dośrodkował Ojo, piłka spadła na głowę pozostawionego bez krycia Benteke i Belg bez trudu pokonał Fabiańskiego.

63'

Łukasz Fabiański zderzył się z Taylorem. Polak leży na boisku, opatrują go medycy.

63'

Jordon Ibe dośrodkował z boku pola karnego wprost pod nogi Corka.

61'

Nudna jest na razie druga połowa. Gospodarze nie mają zamiaru atakować, a ofensywne próby The Reds nie skutkują niczym konkretnym.

58'

Z lewego skrzydła centrował Oluwaseyi Ojo i piłkę na rzut rożny wybił Neil Taylor. Zrobił to jednak bardzo niepewnie i zapachniało tam nawet golem samobójczym.

57'

Przewaga optyczna po stronie Liverpoolu, nie ma jednak sytuacji.

53'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

52'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Andre Ayew.

50'

Juergen Klopp dokonał dwóch zmian, ale trudno na razie mówić o nagłym przebudzeniu The Reds.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

45'

Bardzo niecelny strzał z rzutu wolnego z 25 metrów oddał Daniel Sturridge. Wywołał tylko ironiczne okrzyki na trybunach.

41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jack Cork.

39'

Przewrotką uderzył teraz Jefferson Montero, jednak odległość była zbyt duża i Danny Ward spokojnie złapał piłkę.

39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nathaniel Clyne.

36'

Ładny techniczny strzał z narożnika boiska oddał Daniel Sturridge, ale nie trafił w bramkę.

33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jack Cork.

2:0! Przepiękny techniczny strzał z 20 metrów oddał Cork, piłka poleciała przy słupku i Danny Ward bez szans!

30'

Z rzutu rożnego dośrodkował Philippe Coutinho, gospodarze przyblokowali strzał głową Skrtela i piłkę złapał Łukasz Fabiański.

27'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową z najbliższej odległości chybił Jordi Amat!

26'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Brad Smith.

26'

Mogło być 2:0! Danny Ward kapitalnie obronił płaski strzał Corka z 14 metrów!

25'

Płasko z dystansu uderzył Jordon Ibe. Celnie, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Fabiańskiego.

22'

Philippe Coutinho padł w polu karnym Swansea, jednak sędzia puścił grę.

20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andre Ayew. Asystował mu Gylfi Sigurdsson.

To się musiało tak skończyć! Z rzutu rożnego dośrodkował Sigurdsson i głową z najbliższej odległości do siatki trafił Ayew.

20'

Znów Liverpool miał kłopoty! Andre Ayew wybiegł na czystą pozycję, ale w ostatniej chwili jego uderzenie przyblokował Dejan Lovren!

18'

Liverpool gra bardzo chaotycznie i Łabędzie próbują to wykorzystać. Co chwilę w polu karnym gości robi się gorąco.

13'

Dejan Lovren zablokował potężny strzał z dystansu Taylora. Chwilę później tyleż mocno co niecelnie uderzył z 13 metrów Andre Ayew.

12'

Świetna szansa Swansea! Dużo swobody na 15. metrze miał Gylfi Sigurdsson, ale uderzył wprost w ręce Warda.

10'

Anemiczne płaskie dośrodkowanie Smitha z lewego skrzydła i zagrożenie oddalił Jordi Amat.

7'

Trochę piknikowa atmosfera - zarówno na trybunach, jak i na boisku.

4'

Łabędzie pogubiły się nieco w akcji kombinacyjnej i straciły piłkę przed polem karnym rywala. Dość spokojny początek.