Premier League: 37. kolejka
07 maj 2016 13:45
90+3'

Groźny strzał Depay'a z rzutu wolnego z 25 metrów i piłka przeleciała tuż obok słupka.

90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Gary O'Neil.

Norwich City
90'

Pięć minut doliczonych.

85'

Rooney kapitalnie podał do Morgana Schneiderlina, który jednak z 16 metrów uderzył obok bramki.

82'

Kanarki nie mają pomysłu na rozmontowanie defensywy MU.

79'

Norwich. Schodzi: Jonny Howson. Wchodzi: Graham Dorrans.

72'

Gol! Strzelił Juan Mata. Asystował mu Wayne Rooney.

1:0 dla Man Utd! Bassong nie sięgnął piłki, do której dopadł Rooney, podał do Maty, a ten z bliska trafił do siatki Norwich.

Manchester United
70'

Ofensywna akcja Valencii i Ekwadorczyk zdobył rzut rożny.

69'

Mbokani źle uderzył piłkę głową i de Gea złapał futbolówkę.

66'

Nieczysto z 15 metrów uderzył piłkę Gary O'Neil.

65'

Rojo zgrał futbolówkę głową do Smallinga, ale ten nie doszedł do niej.

62'

Kolejny nieudany drybling Depay'a. Holender gra dzisiaj bardzo słabo.

58'

Pomocy medycznej potrzebuje Gary O'Neil.

56'

Coraz większa przewaga Man Utd, ale cały czas brakuje strzałów.

54'

Kolejne dośrodkowanie Olssona i tym razem de Gea złapał piłkę.

52'

Pewna interwencja Smallinga po dośrodkowaniu Olssona.

50'

Aktywny po prawej stronie boiska jest Antonio Valencia, jednak kuleją dośrodkowania w pole karne.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Trzy minuty doliczone.

44'

Przerwa w grze - Ivo Pinto potrzebuje pomocy medycznej.

41'

Szarża Jerome'a w polu karnym Man Utd, ale snajper Kanarków został powstrzymany.

39'

Depay dośrodkował z rzutu rożnego i niewiele ciekawego działu się w polu karnym Norwich.

36'

Bardzo dobrą okazję z rzutu wolnego miał Memphis Depay, ale nie przebił się nawet przez mur.

32'

Zupełnie nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego i piłka w rękach de Gei.

30'

Lekki i techniczny strzał Lingarda z 20 metrów bez problemu padł łupem bramkarza.

29'

Teraz po rzucie rożnym do strzału głową doszedł Chris Smalling, ale uderzył nad poprzeczką.

27'

Man Utd miał rzut rożny i po dośrodkowaniu na piąty metr Wayne Rooney pokazywał, że był faulowany. Sędzia był innego zdania.

25'

Mnóstwo dośrodkowań w pole karne Czerwonych Diabłów, lecz nie przynoszą one efektu.

23'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Zdecydowanie brakuje strzałów.

20'

Słabe dośrodkowanie Redmonda z prawej strony boiska i piłka bez problemu została wybita.

18'

Darmian cały czas był opatrywany poza linią boczną i na noszach opuszcza stadion.

14'

Lekarz pokazują, że Darmian nie może wrócić na murawę. Ma problemy ze stawem skokowym.

12'

Darmian potrzebuje pomocy medycznej, chociaż to on faulował.

10'

Z dystansu próbował uderzyć Herrera, jednak został zablokowany.

7'

Szybkie tempo od pierwszych sekund spotkania.

4'

De Gea kolanami obronił strzał głową Jerome'a z sześciu metrów!

3'

Szybka kontra Norwich, jednak dogranie Redmonda wybił Michael Carrick.

1'

Fatalne dośrodkowanie Depay'a z lewej strony boiska.

13:44

W ostatniej chwili Louis van Gaal musiał dokonać zmiany - na rozgrzewce kontuzji doznał Anthony Martial i zastąpił go Ander Herrera. Do ataku został przesunięty zatem Wayne Rooney.