Man City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Yaya Toure.

90'

Doliczone zostały 3 minuty.

86'

Manchester City przeniósł ciężar meczu na połowę rywala. Od dawna wiadomo, że najlepszą obroną jest atak.

82'

Urazu kolana dostał Bacary Sagna, który prawdopodobnie opuści boisko.

79'

Goście już podświadomie więcej uwagi poświęcają defensywie. Punkt na wagę prawa gry w eliminacjach do Ligi Mistrzów jest na wyciągnięcie ręki.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Leon Britton.

Swansea City
72'

Kelechi Iheanacho znalazł się w dobrej sytuacji, ale uderzył niecelnie.

70'

Gra toczy się w środku pola. Żadna z drużyn nie potrafi na dłużej wywalczyć przewagi.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Bacary Sagna.

Manchester City
66'

Groźna akcja gości zakończona niecelnym strzałem Fernandinho. Manchester City ma w garści potrzebny punkt, ale nie zamierza bronić remisu.

63'

Mocny strzał oddał Sergio Aguero, ale uderzona z woleja piłka minęła bramkę Swansea.

60'

Sprytne dogranie w pole karne do Iheanacho, który wycofał piłkę do partnera. Szybsi byli obrońcy gospodarzy.

58'

Swansea. Schodzi: Wayne Routledge. Wchodzi: Modou Barrow.

58'

Do dośrodkowania z rogu doszedł Federico Fernandez, ale jego kontrujący strzał głową przeleciał obok słupka.

54'

Sprzed pola karnego uderzał Kevin De Bruyne, ale atakowany przez rywala został przyblokowany i piłkę złapał bramkarz.

48'

Po dośrodkowaniu z rogu do piłki doszedł Eliaquim Mangala, ale głową uderzył minimalnie niecelnie.

48'

Spokojny początek drugiej części meczu. Częściej przy piłce znajdują się goście, ale nie rzucają wszystkich sił do przodu.

46'

Gramy po przerwie.

45+1'

Gol! Strzelił Andre Ayew. Ayew uderzył z rtzutu wolnego z ok. 20 metrów. Piłkę po drodze głową odbił Fernandinho i ta myląc bramkarza wpadła do bramki!

45'

Doliczona została minuta.

45'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Otamendi.

40'

Żółtą kartkę otrzymał Kelechi Iheanacho.

38'

Kontra gości, piłka przerzucona na lewą stronę do Navasa, który z ok. 16 metrów uderzył tuż obok słupka!

36'

Mecz wyrównał się. Swansea przeniosła ciężar gry w okolice pola karnego Manchesteru City.

32'

Goście przejęli inicjatywę na boisku. Swansea stanęła i można odnieść wrażenie, że czeka na stratę kolejnych goli.

29'

Tym razem indywidualną akcję niecelnym strzałem z ok. 17 metrów zakończył Kelechi Iheanacho.

28'

Kolejny raz w roli głównej Sergio Aguero. Ttym razem strzał z boku pola karnego trafił w boczną siatkę.

27'

Płaskie dogranie z lewej strony, do piłki doszedł Sergio Aguero, ale trafił w nogę bramkarza!

25'

Ładna kontra Manchesteru City, która jednak straciła tempo w końcówce. Ostatecznie goście nie oddali w akcji strzału.

24'

Z pola karnego lewą nogą wprost w bramkarza Swansea uderzył Kevin De Bruyne.

22'

Z dystansu wysoko ponad bramką uderzył Kelechi Iheanacho. Goście sporadycznie przedostają się pod bramkę rywali więcej uwagi poświęcając defensywie.

19'

Swansea wciąż w ataku pozycyjnym, ale gospodarze nie potrafią zaskoczyć obrony gości i stworzyć sobie dogodnej okazji do wyrównania.

15'

Groźnie zapowiadająca się akcja Swansea przerwana przez sędziego, który dopatrzył się spalonego.

11'

Sporo ochoty do gry przejawiają obie drużyny. Akcja już w polu karnym gości zakończona strzało Sergio Aguero w boczną siatkę.

10'

Piłka w bramce gości po strzale Montero, arbiter dopatrzył się faulu w ataku i gola nie uznał. Kontrowersyjna decyzja arbitra!

5'

Gol! Strzelił Kelechi Iheanacho. Goście wyszli na prowadzenie. Kevin De Bruyne w polu karnym dograł do Aguero, który uderzył wprost w bramkarza. Obok piłki znalazł się Iheanacho i wbił piłkę do siatki. Przez moment nie było pewne czy bramka zostanie uznana, ale ostatecznie arbiter słusznie wskazał na środek boiska.

1
3'

Odpowiedź Manchesteru City, dośrodkowanie z lewej strony i Kelechi Iheanacho omal nie wbił piłki wślizgiem do bramki.

3'

Pierwszy rzut rożny dla Swansea, obrona gości poradziła sobie z dośrodkowaniem.

15:54

Remis Manchesterowi City da pewność gry w eliminacjach do Ligi Mistrzów. W przypadku porażki goście będą musieli czekać na wynik meczu Manchesteru United, który zagra z Bournemouth. Rozpoczęcie tamtego spotkania zostało przesunięte o 45 minut ze względu na ewakuację części trybun.