GKS nie umie się pozbierać po stracie drugiego gola.

Seweryn Kiełpin pewnie wyłapał dośrodkowanie Zapalaca.

87'

Indywidualna akcja Flaszki została zakończona zupełnie nieudanym strzałem.

86'

Przewinienie Damiana Szymańskiego, zawodnik gospodarzy miał dużo szczęścia, że nie zobaczył żółtej kartki.

84'

GKS miał swoje okazje w drugiej połowie, ale jeśli nie strzelasz, to nie możesz myśleć o korzystnym wyniku.

82'

Gol! Strzelił Dimitar Iliew. Asystował mu Przemysław Szymiński.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, walczący o pilkę Przemysław Szymiński zgrał ją w kierunku Dimitara Iliewa, a ten mocnym strzałem tuż przy słupku podwyższył prowadzenie Wisły Płock!

80'
78'

Zbyt słabe uderzenie Demianiuka, Seweryn Kiełpin i tym razem nie dał się pokonać.

76'

Przed nami ostatni kwadrans tej rywalizacji. Gospodarze zdołają doprowadzić do remisu?

74'

Lukas Kuban z dystansu... mocno i bardzo niecelnie.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Petr Zapalac.

GKS Bełchatów
70'

Świetnie na skrzydle pokazał się Alen Ploj, Słoweniec wypatrzył Szymańskiego, ale ten mimo niezłego przyjęcia uderzył niecelnie.

68'

Dużo chaosu na boisku.

66'

Szymański zdecydowanie za mocno w kierunku Agwana Papikjana.

64'

Seweryn Kiełpin z najwyższym trudem obronił nieczyste uderzenie Ploja!

61'

Nie ma gola! Najpierw Maciej Krakowiak znakomicie zatrzymał strzał głową Wocjiecha Łuczaka, a chwilę później ofiarne zachowanie Patryka Rachwała powstrzymało dobitkę Arkadiusza Recy!

60'

Wisła w końcu bliżej bramki GKS-u. Będzie rzut wolny.

58'

Sprytne uderzenie głową Damiana Szymańskiego, Seweryn Kiełpin nie dał się zaskoczyć.

56'

Alen Ploj z lewego skrzydła, Demianiuk chciał uderzyć efektownie, ale nie sięgnął futbolówki.

54'

Brunatni próbują złapać rytm, przycisnąć, ale jak na razie gra toczy się w okolicach koła środkowego.

51'

Licznie przybyli kibice Wisły Płock prezentują właśnie efektowną oprawę.

50'

Szybko przenieśliśmy się w pole karne gospodarzy. Maciej Krakowiak spokojnie złapał piłkę.

48'

Ale to zmarnowali! Agwan Papikjan otrzymał podanie z prawego skrzydła - wszystko za sprawą błędu Wojciecha Łuczaka - i z bliskiej odległości nie zdołał skierować piłki do siatki!

47'

Demianiuk złapany na spalonym.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45'

Arbiter doliczył 60 sekund.

44'

Poprzeczka! Ależ uderzenie z dystansu Petra Zapalaca!

44'

Wisła ruszyła z kontratakiem, płaskie podanie do Piotrowskiego, którego strzał zatrzymał dobrze ustawiony Krakowiak.

43'

Goście otrzymali "prezent" od Krakowiaka, nie umieli jednak wykorzystać błędu bramkarza z Bełchatowa!

42'

Strzał Papikjana, ostatecznie piłka wylądowała w rękach Kiełpina.

40'

Gospodarze trochę dłużej utrzymują się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

38'

Drugie z rzędu bardzo słabe dośrodkowanie Damiana Piotrowskiego.

35'

Bardzo nieudana próba strzału z dystansu w wykonaniu Wojciecha Łuczaka.

33'

Łukasz Wroński potrzebuje pomocy masażystów i wydaje się, że to koniec meczu dla zawodnika GKS-u.

32'

Patryk Stępiński bardzo ofiarnym wślizgiem uprzedził składającego się do strzału Łukasza Wrońskiego! To najprawdopodobniej byłby gol!

31'

Świetna interwencja Maksymiliana Rogalskiego pozwoliła zatrzymać Agwana Papikjana.

30'

Rafał Ulatowski ma o czym myśleć, jego zawodnicy nie umieją zorganizować się w ataku.

28'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Kuban.

27'

Siadło nam tempo tego meczu. Dużo szarpanej gry.

25'

Damian Szymański został złapany na spalonym.

24'

Bardzo zła wrzutka Papikjana z rzutu wolnego. Prosto do pierwszego z rywali.

23'

Jak tak dalej pójdzie, to Wisła pobije rekord w liczbie rzutów rożnych. Pokazuje to jednak, kto znacznie pewniej czuje się na murawie w Bełchatowie.

20'

Do odbitej przez defensorów fubolówki dopadł Patryk Stępiński... bez komentarza.

19'

Akcja Piotrowskiego przerwana, czwaty rzut rożny dla Wisły.

18'

Mieliśmy krótką przerwę. Agwan Papikjan musiał dojść do siebie po jednym z boiskowych starć.

17'

Nieprzyjemny strzał Lukasa Kubania, Seweryn Kiełpin miał małe problemy z interwencją.

15'

Kolejny stały fragment gry dla przyjezdnych, najwyżej w powietrze wyszedł Mikołaj Lebedyński. 25-latek uderzył niecelnie.

13'

Świetny rajd Cezarego Demianiuka, akcję strzałem z najbliższej odległości mógł zakończyć Agwan Papikjan, ale był minimalnie spóźniony!

12'

Piąstkowanie Krykowiaka po centrze Cezarego Stefańczyka.

11'

Nieporozumenie Cverny i Krakowiaka, będziemy mieli korner dla Wisły.

10'

Goście nie zadowalają się prowadzeniem, widać, że zależy im na podwyższeniu wyniku.

9'

Ależ zagotowało się w polu karnym GKS-u! Znów nie popisali się obrońcy, to po ich błędzie niepilnowany Arkadiusz Reca strzelił niecelnie.

8'

Po dośrodkowaniu Damiana Piotrowskiego piłkę na rzut rożny wybił Lukas Klemenz.

6'

Iliew po krótkim rajdzie zdecydował się na uderzenie z dystansu. Futbolówka przeszła obok słupka.

4'

Jak powiedzą Brunatni? Zanim stracili bramkę to właśnie oni, za sprawą uderzenia z dystansu Damiana Szymańskiego, postraszyli golkipera Wisły Płock.

2'

Gol! Strzelił Arkadiusz Reca.

Znakomity początek gości! Poważny błąd jednego z defensorów PGE GKS-u Bełchatów, piłkę przechwycił Arkadiusz Reca, który mocnym strzałem pod poprzeczkę otworzył wynik!