I liga: 23. kolejka
25 mar 2016 18:00
90+2'

Teraz po dośrodkowaniu Łobodzińskiego pudło w dobrej sytuacji zaliczył Łukasz Garguła.

90+1'

Celna główka Telichowskiego po rzucie wolnym, ale Kuchta na posterunku.

90'

Doliczone 4 minuty.

88'

Z kilkunastu metrów celnie uderzył Marcin Garuch, ale na posterunku Mateusz Kuchta.

83'

Krzysztof Wołkowicz mógł mieć na koncie już dublet, jednak chybił z najbliższej odległości!

80'

Gol! Strzelił Krzysztof Wołkowicz.

Fantastyczne uderzenie Wołkowicza z 16 metrów, piłka poleciała w okienko i Paweł Kapsa nie miał żadnych szans na skuteczną interwencję!

73'

Po rzucie rożnym dla GKS Miedź wyszła z kontrą, ale wszystko skończyło się niedokładnym podaniem Bartczaka.

70'

Zrobiła się wymiana ciosów. GKS wciąż próbuje atakować, jednak Miedź się odgryza.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Igor Subbotin.

Miedź Legnica
65'

Po okresie przewagi GKS mogło być 2:0, ale minimalnie chybił Łukasz Garguła!

60'

Miedź miała rzut wolny, po dośrodkowaniu Garguły jeden z jego kolegów oddał niezbyt groźny strzał i Mateusz Kuchta na posterunku.

57'

Coraz bliżej wyrównania! Piłkę z linii bramkowej wybił teraz Błażej Telichowski!

55'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

54'

Katowiczanie cały czas podkręcają tempo, Miedź skupiona na defensywie.

52'

Dość mocno uderzył Łukasz Pielorz, ale piłka poleciała w bezpiecznej odległości od bramki.

49'

GKS rzucił się do ataku i zdecydowanie przejął inicjatywę.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczone 2 minuty.

44'

Gol! Strzelił Tadas Labukas.

Po akcji oskrzydlającej i zgraniu piłki Labukas trafił do siatki strzałem pod poprzeczkę.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Sławomir Duda.

42'

Zakotłowało się w polu karnym Miedzi po akcji Bębenka, zagrożenie oddalił jednak Artjom Artjunin.

39'

Oglądamy sporo dośrodkowań z obu stron, ale brakuje wykończenia.

36'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Flis.

GKS Katowice
35'

Kąśliwe dośrodkowanie Bartczaka nie znalazło adresata w polu karnym gości.

33'

Znów spokojniejszy i bardziej wyrównany fragment, Miedź zniwelowała przewagę przyjezdnych.

29'

Paweł Kapsa ma coraz więcej pracy. Teraz jego umiejętności sprawdził Sławomir Duda. Wciąż jednak bez goli.

27'

Miedź Legnica. Schodzi: Tomasz Midzierski. Wchodzi: Błażej Telichowski. Uraz zawodnika gospodarzy okazał się jednak poważniejszy.

24'

Ostatnie fragmenty nieco lepsze w wykonaniu katowiczan.

23'

Zmiany nie będą konieczne, Midzierski wrócił na boisko.

20'

Bardziej ucierpiał Midzierski, który musiał na chwilę opuścić boisko.

19'

Ostro starli się teraz Tomasz Midzierski i Sławomir Duda. Zawodnicy Miedzi i GKS zderzyli się głowami.

14'

Na razie sporo niedokładności w poczynaniach obu zespołów, brakuje kąśliwych strzałów.

10'

Bez większego zagrożenia w polu karnym GKS po centrze Garguły z rzutu wolnego.

8'

W polu karnym GKS szarżował Wojciech Łobodziński, jednak akcja skończyła się na błędzie technicznym.

6'

Na razie w Legnicy bez większych emocji, żadna z drużyn nie miała jeszcze klarownej szansy bramkowej.

3'

Paweł Kapsa musiał interweniować poza polem karnym, by zapobiec groźnej sytuacji dla gości.