II połowa przedłużona o cztery minuty.

84'

Miedź bije głową w kluczborski mur.

77'

Co za pudło Labukasa! Po zagraniu Łobodzińskiego Litwin uderzył z pięciu metrów nad bramką MKS-u!

75'
72'

Minimalnie niecelne uderzenie Forsella z rzutu wolnego sprzed pola karnego.

70'

Miedź prowadzi atak pozycyjny nie tyle na połowie MKS-u, co wokół jego pola karnego. Gospodarze bronią się całym zespołem.

67'

Łuszkiewicz huknął sprzed pola karnego, ale Pogorzelec zdołał przerzucić piłkę nad poprzeczkę swojej bramki!

63'

Ataki Miedzi suną jeden po drugim, ale albo gościom brakuje precyzji w kluczowych momentach, albo świetnie spisuje się Pogorzelec.

58'

Zakotłowało się w polu karnym gospodarzy po centrze Forsella z rzutu rożnego, ale pierwszą próbę gości zablokowali obrońcy, a po drugim strzale udanie interweniował Pogorzelec.

55'

Miedź wyprowadziła świetną kontrę, ale w jej końcowej fazie Bartczak nie trafił w światło bramki gospodarzy.

1
53'

Rasak wbiegł z piłką w pole karne MKS-u, ale po jego strzale Pogorzelec nie musiał interweniować.

1
52'

I Miedź znów ma miażdżącą przewagę. Gospodarze w głębokiej defensywie.

1
48'

Po dośrodkowaniu Łobodzińskiego na bliższy słupek Ślusarski zagłówkował na bramkę gospodarzy, ale jedyne, co wywalczył, to tylko rzut rożny.

1
45'

Początek II połowy.

1
45'

I połowa przedłużona o dwie minuty.

45'

Po zagraniu Forsella z rzutu wolnego piłka trafiła do siatki gospodarzy, ale sędzia Sulikowski nie uznał gola, dopatrując się pozycji spalonej jednego z zawodników gości.

1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Kowalczyk.

1
41'

Teraz Bartosz Ślusarski wypracował sobie pozycję strzelecką, ale uderzył wprost w Pogorzelca.

1
37'

Wojciech Łobodziński wpadł z piłką w pole karne gospodarzy, ale na zakończenie rajdu posłał piłkę nad bramką Pogorzelca.

1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Niziołek.

MKS Kluczbork
1
34'

Rozpadało się w Kluczborku. Płyta boiska mocno nasiąka wodą.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Ganowicz.

1
27'

Forsell zagrał z rzutu rożnego przed pole karne go Łuszkiewicza, którego groźny strzał Pogorzelec jednak obronił.

2
23'

Labukas znalazł się w dobrej sytuacji w polu karnym gospodarzy, ale nie zdołał opanować piłki i Pogorzelec mógł odetchnąć z ulgą.

1
18'

Po dośrodkowaniu Forsella z rzutu rożnego i "główce" Bartczaka piłkę z linii bramkowej wybił jeden z zawodników gospodarzy!

1
15'

Bez zagrożenia pod bramką Miedzi po centrze Nowackiego z rzutu wolnego.

1
12'

Rasak uderzył sprzed pola karnego, ale Pogorzec udanie interweniował.

1
10'

Miedź przejęła inicjatywę i nie schodzi z połowy gospodarzy.

1
9'

Gra wznowiona.

1
8'

Przerwa w grze. Z pomocy masażystów korzysta Kamil Nitkiewicz.

1
6'

Po centrze Forsella z rzutu wolnego Stasiak zagłówkował w kierunku bramki gospodarzy, ale Pogorzelec nie dał się zaskoczyć.