16 kwi 2016 18:00
90+6'

Koniec spotkania.

90+5'

Gol! Strzelił Marcin Smoliński. W końcówce pod pole karne gości udał się Kuchta. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę przejęli grudziądzanie i ruszyli z kontra. Ze środka boiska piłkę do pustej bramki skierował Smoliński.

Olimpia Grudziądz
1
90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Bartlewski.

1
90+4'

Żółtą kartkę otrzymał Dariusz Kłus.

1
90+1'

Dośrodkowanie ze skrzydła, ale Iwan nie zdołał strącić piłki.

90'

Do regulaminowego czasu gry doliczono pięć minut.

86'

W końcówce katowiczanom brakuje nie tylko skuteczności, ale i dokładności. Dużo niecelnych podań gospodarzy.

84'

Złe wycofanie Szymańskiego do Szołtysa. Katowiczanie stracili piłkę.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Darmochwał.

79'

Smolinski niedokładnie podał do Nildo. Od bramki grę wznowił Kuchta.

76'

Po raz kolejny katowiczanom zabrakło skuteczności. Strzelał Goncerz, na róg piłkę sparował Fabiniak.

75'

Bębenek w polu karnym nie opanował piłki. Od bramki zaczął Fabiniak.

70'

W sytuacji sam na sam Kuchta wygrał pojedynek z Nildo.

69'

Katowiczanie dążą do tego, by doprowadzić do wyrównania, ale nie mogą znaleźć sposobu na dobrze grającą defensywę.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Szarpak.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Matic Zitko.

62'

Szołtys zagrał w kierunku Goncerza, ale ten nie zdołał dojść do piłki.

59'

Groźny atak grudziądzan. Nildo w polu karnym odegrał do Darmochwała, a jego strzał obronił Kuchta.

55'
53'

Przewrotką strzelał Nildo, ale Kuchta obronił to uderzenie.

50'

W polu karnym Goncerz odegrał do Bębenka, ten oddał strzał, z którym bez problemu poradził sobie Fabiniak.

49'

Po strzale Czerwińskiego piłka przeleciała nad bramką.

47'

Szołtys wypuścił Czerwińskiego, ten odegrał do Goncerza, który oddał strzał, ale piłkę z linii bramkowej wybił obrońca Olimpii.

46'

Początek drugiej połowy.

45+2'

Koniec pierwszej połowy. GKS robił wszystko, by doprowadzić do wyrównania, ale czujnie grała defensywa gości.

45'

Do pierwszej połowy doliczone zostaną dwie minuty.

1
42'

Gospodarze są bezradni. Długo rozgrywali piłkę, lecz ich akcja nie zakończyła się strzałem.

39'

Tempo meczu wyraźnie spadło. Gospodarze nie mają pomysłu na to, jak sforsować defensywę gości.

36'

Bardzo niecelny strzał Kurowskiego.

33'

Kaczmarek próbował lobować Kuchtę, ale ten nie dał się oszukać.

30'

Wołkowicz dośrodkował ze skrzydła, Goncerz oddał strzał głową, lecz piłka przeleciała nad poprzeczką.

26'

Dwójkowa akcja Bębenka i Goncerza. W ostatniej chwili obrońca Olimpii wślizgiem wybił piłkę na rzut rożny.

25'

GKS Katowice w natarciu, ale gospodarzom wciąż brakuje skuteczności.

22'

Świetne podanie Pielorza do Goncerza, ten minął bramkarza, ale nie zdołał oddać celnego strzału.

21'

Goncerz odegrał do Bębenka, ten uderzył na bramkę Olimpii, ale jego strzał został zablokowany.

19'

Kontratak GKS-u Katowice został zatrzymany przez obrońcę Olimpii.

17'

W walce o piłkę zderzyli się Fabiniak i Bębenek. Bramkarz gości potrzebuje pomocy medycznej.

14'

Gol! Strzelił Jakub Szarpak. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego katowiczanie wybili piłkę. Przed polem karnym przechwycił ją , który uderzył z woleja i pokonał Kuchtę.

1
11'

Nieudane dośrodkowanie katowiczan z rzutu rożnego. Goście wyszli z kontratakiem, ale zostali zastopowani przez obrońców GKS-u.

9'

Krótka przerwa w grze. Po faulu Bartlewskiego pomocy medycznej potrzebuje Leimonas.

6'

Szołtys dośrodkował ze skrzydła, ale piłkę przejął Malec.

4'

Zbyt mocne podanie w kierunku Nildo. Szybszy był Kuchta.

2'

Nieudane dośrodkowanie Kaczmarka z rzutu wolnego. Piłkę przejęli katowiczanie.

czas Start meczu
17:25

Obie drużyny są już na boisku. Katowiczanie zagrają w czarnych strojach, a grudziądzanie w bialo-zielonych strojach.

17:25

Sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin)

17:25

Olimpia Grudziądz w tym roku jeszcze nie przegrała. Walczący o utrzymanie grudziądzanie mają na swoim koncie cztery zwycięstwa i dwa remisy. Z kolei GKS Katowice wygrał trzy spotkania, jedno zremisował i w dwóch musiał uznać wyższość rywala.